SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To problem jest nie mały ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Witam

Pisząc to nie byłem przekonany gdzie umieścic ten temat czy z Odchudzaniu czy w Odżywianiu ale niech będzie tutaj . Nie będe wgłebiał się w szczegóły powiem w skrócie.

Stosuje diete na masę mam ułożoną do tego zaczołem 1 cykl Storma i tutaj zaczynają się schodki ... Mimo że wychodzę z założenia i chciałbym na masie przybrać to mam problem z brzuchem jest spory mierzyłem sie w pasie to było ok. 90cm i mam znajomego który już trochę już w tym siedzi i zna sie na kulturystce i poradził mi branie thyrotherm i On powiedział i na moje pytanie czy moja dieta masowa + thyrotherm ewidentny spalacz czy to nie będzie korygowało on mi na to pozwole sobie zacytować : " mało jest spalaczy tłuszczu które można stosować przy budowaniu masu ... ubija mięśnie, spala tkankę tłuszczową i nie dopuszcza do odłożenia się nowej "

PS: Normalny trening mam o 16.00 i ok 13-14 postanowiłem robić a6w dzisiaj zaczołem .

Chciałbym poznać Wasze zdanie , czy to ma ręce i nogi .

Dziekuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
rob areoby po treninu, po okolo 15-20 min, w dni nie treningowe 30-40 min, najlepiej na czczo, wczesniej lyknij jakies bialko, bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Ale zasadniczym "problemem" lub pytaniem czy to może iść ze sobą w parze masa na stormie i thyrotherm .

Co sądzicie połaczeniu throthermu i storma , jak rownież co tam wyjdzie .

Zmieniony przez - aj_styles w dniu 2009-07-20 20:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
jesli chcesz budowac i redukowac jednoczesnie to sie nie da, musisz sie okreslic, przemys areoby, nie zaszkodzi a pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
No to rozumiem zdaje sobie sprawę że to co spaliłbym z brzucha tym samym zostanie mi potrącone z ogólnej wagi a storm chyba mnie poratuje i sprawie że ten spadek nie będzie aż tak wielki .
To co wg. Ciebie mam stosować najpierw sam throtherm a dopiero potem storm? O masz chciałbym spalić ten brzuch jak najmniejszym kosztem masy .

Bez obrazy chciałbym aby ktoś inny jeszcze się tutaj podłączył do tej rozmowy .



Zmieniony przez - aj_styles w dniu 2009-07-20 20:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
Opisz swoja diete, dieta to podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryż na noc?

Następny temat

co wy na to????

WHEY premium