SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Jeść Na Noc Aby Nie Tracic Tak Na Wadze.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1130
Witam !!!

Mój problem polega na tym ze trace około 3 kg podczas spania. tzn jest tak wstaje rano i waże 60 kg a wieczorem waze 63 kg. cio zrobić lub co jeść na noc zeby tak waga nie spadała. Moze jakiegoś GAINERA na noc??? albo cos wysoko kalorycznego i wolno-strawnego???


Prosze o odpowiedz
Z góry THX

Wąski
1

Wąski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4431
To chyba jest logiczne ze waga spada :) bo jestes najedzony i idziesz spac i ciezar jeszcze tego nie strawionego jedzenie zgromadzonego przez cały dzien dodaje ci te 3 kg wieczorem jak by dało sie tak wage nocą podtrzymywać to szybko sie tyło albo nabierało masy :) (jakimś dziwnym sposobem) Pozdrawiam :)

Wszystko mija... nawed umięśnienie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1130
W sumie to tez tak mysłałem ale jednak kupie sobie jakiegos gainerka na noc w sumie troche węgli i białka nie zaszkodzi . a tak pozatym to dzieki

pozdrawiam 3majcie sie

Wąski

Wąski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 916
w sumie niezaszkodzi na pewno - ale brzuszek moze urosnac po weglach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4431
Ja tez teraz wcianm na mase gainera mct Olimpu mam tego 5 kg narazie mi przybylo z pol kilo masy przez tydzin brania gainera uwazaj na bzuszek ja tez teraz duzo go cwicze zeby nie wyrosl. Ja bieore gainera tak:

-------W dni treningowe:--------
z rana gainer
w szkole gainer
obiad
przed treingiem
trening izoplus
po treningu carbo
białko lub posiłek białkowy przed snem

-------W dni bez treningowe:---------
z rana gainer
kolo 11 gainer w szkole
po poludniu kolo 16 gainer
białko
lub posiłek białkowy przed snem

P.s Waze 65 kg troche mi waga skache cwicze roczek i kupiłem gainera żeby nabrać masy. Jak chcesz cos jeszcze widziec to pytaj co do brania to pytałem sie na sfd jak brać tego gainera :) pozdro


Wszystko mija... nawed umięśnienie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
waski - tobie na noc jedzenie weglowodanow nie zaszkodzi..smialo mozesz zjesc posilek ww/bialko...wazne tylko aby byl lekkostrawny przed snem
np.gainer lub ryz z mieskiem :)

"na tapczanie siedzi leń..."
>>>leniwy 5xl<<<

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4431
No zeczywiscie możesz troche wegi zjesc wiczorem ja jesm białko żeby mi sie tluszczyk nie odkladal (a jego troszeczke mam na brzuszku) :)

Wszystko mija... nawed umięśnienie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Na noc nie radze ww chyba ze masz szybka przemiane materi. A tak na marginesie w ciagu doby waga moze zmieniac sie o 2-3 kg jest to zwiazane z wydalaniem wody i spozywaniem pokarmow.

"Kiedyś nie trzeba było mieć BMW żeby powiedzieć dziewczynie że się ją kocha"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Takie różnice w wadzę są zupełnie normalne - nie masz się więc czym przejmować. Wielkość tej różnicy zależy od składu ciała.
Na późny wieczór raczej juz tylko same białko - potrzebną ilość węglowodanów postaraj się dostarczyć w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Zeby stwierdzić zmiany wagi ciała trzeba sie ważyć nie częściej niz razn na tydziń.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka pomoc co do diety!!!! Tyca HELP!!!!!

Następny temat

Maslo czy margaryna?

WHEY premium