SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozmiar barów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
Zaczne od tego ze cwicze prawie 2 lata i na samym początku mojej przygody na siłowni odpuściłem sobie bary (poprostu ich nie cwiczyłem) teraz chciałbym przyspieszyc ich wzrost,nadrobic straty jak narazie do tej pory mi sie nie udało i prosze o porade jak moge te miesnie zaakcentowac co robic aby byly proporcjonalne do mojej sylwetki

dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Rozumiem że chcesz je podnosić do góry w przód (nie na boki?)
Jest to ćwiczenie na przedni akton barków. Ja bardziej lubię je robić sztangą a nie hantlami, ale tak też jest OK.
Tak, jest ono dobre, jak każde inne zresztą, ale nie możemy ci doradzić czy ciężar 5 kg będzie dobry, czy nie, bo to kwestia indywidualna dla każdego. Pamiętaj o tym aby nie pomagać sobie całym ciałem bujając się do tyłu w czasie wiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mozesz uczynic z nich swoj priorytet... przeniesc na poczatek treningu, robic na poczatku tygodnia treningowego a takze najlepsza regeneracje wlasnie im podporzadkowac...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A co to są te rozpiętki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Rozpiętki - http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#7 

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
a jakbym zrobił bary 2x w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jeśli jeszcze nie ćwiczyłeś ich priorytetowo to najpierw spróbuj tak zrobić.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
ALe czemu na początku se barki odpuściłeś.Przecież duze bary to podstawa

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Czasami odpuszczenie barow moze byc spowodowane dziwnym planem. Tak jak u mnie na przyklad.
Barki mam rozpisane na dwa dni, przy czym przednie i boczne glowy cwicze od razu po treningu klatki i tricepsow. Mam na prawde malutko sily na wyciskanie za glowa. Niedlugo to zmieniam. Poza tym, podczas jednej sesji nie udaje mi sie wykonac wszystkich cwiczen i automatycznie barki odchodza w niepamiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
odpuściłem sobie bary poniewaaz tak zawsze wypadało w planie ze mialem je w piatki i mi sie nie chciało.

Teraz zrobie priorytetem czyli na początku tygodnia w poniedziałki tak ????????????o to chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
nom moze byc
moim zdaniem cwicz 1 w tygodniu bedzie najrozsadniej bo nic na siłe 2 razy na tydzień to najwyzej sie przetrenujesz

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Ja przez kilka miesięcy ćwiczyłem barki naprawdę kiepsko - w tygodniu tylko jedno wyciskanie hantli i unoszenie sztangi wzdłuż tułowia (a tu do tego stosowałem dość wąski chwyt co prznosiło pracę na czworoboczne .
Od jakiegoś miesiąca bardziej przykładam się do tych mięśni i już powoli obserwuję efekty.
Ćwiczę barki 2x w tygodniu (tak jak wszystko inne zresztą): raz 3 serie unoszenia hantli na boki i 2 serie unoszenia sztangi w przód (na prawie wyprostowanych rękach) a za drugim razem 3 serie wyciskania sztangi sprzed głowy i 2 serie unoszenia hantli na boki.
No i niedługo to ostatnie zamienię na ćwiczenie na tylne aktony barków, gdyż tego teraz brakuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpietki czy moga zle wplywac na wielkosc klatki?

Następny temat

Prośba o rady, rozpiskę...

WHEY premium