SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozmiar barów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
napewno nie cwicz 2x na tydzien- zbytnia ambicja niestety z regole sie zle konczy- miesnie musza miec czas na regeneracje i na rozrost. raz w tyg maks 16 serii , 3-4 cwiczenia, dobrane tak, aby zaangazowane byly wszystkie aktony. najwazniejsza w barkach technika- zeby dobrze zmasowac, polecam cwiczenia z hantlami- wg mnie najlepsze na budowe masy. daj tez barkom jeden dzien wolnego po ich ternigu-tj nastepny dzien wolny. nastepny trening nie powinien angazowac barkow ( np. wyciskanie na skosie jest niewskazane ). pozdro , zycze duzych przyrostow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
dziekówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A czy na barki dobre jest ćwiczenie, w którym trzymamy hantle 5-cio kilowe w dłoniach i na przemian podnosimy do góry na wyprostowanych rękach raz jedną rękę, a raz drugą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Rozumiem że chcesz je podnosić do góry w przód (nie na boki?)
Jest to ćwiczenie na przedni akton barków. Ja bardziej lubię je robić sztangą a nie hantlami, ale tak też jest OK.
Tak, jest ono dobre, jak każde inne zresztą, ale nie możemy ci doradzić czy ciężar 5 kg będzie dobry, czy nie, bo to kwestia indywidualna dla każdego. Pamiętaj o tym aby nie pomagać sobie całym ciałem bujając się do tyłu w czasie wiczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpietki czy moga zle wplywac na wielkosc klatki?

Następny temat

Prośba o rady, rozpiskę...

WHEY premium