SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja w mieśiąc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 751
Witam mam prośbę czy nie polecacie jakiś ćwiczeń aby spalić parę kilo chodzi oto żeby mięśnie było widać te brzucha. Ćwiczę 3 razy dziennie bez żadnej diety i nie mam zamiaru zaczynać jedynie mniej jem niż normalnie dziękuje i pozdrawiam i jeszcze mam 172 wzrostu i ważę 59 kilo

a6w to jest to

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
By bylo widac miesnie najpierw trzeba je miec... Mam ten sam wzrost i 65kg wagi, nie jestem gruby. Jakbys chcial teraz zrzucic ze 2-3 kilo na miesiac to przy mocniejszym wietrze pewnie by Cie z nog zwalilo ;d Tragicznie bedziesz wygladal jako taki chudzielec, no i BMI bedzie na granicy niedowagi(po zrzuceniu 2-3kg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
59 kg i chcesz zrzucać? Mięśnia trochę złap, a potem pomyśl o zrzucaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 751
ja już mam mięśnie na brzuchu wyrobione bo a6w 2 razy skończyłem i inne ćwiczenia jak ABS i jestem bardziej takiej mocnej budowy a 65 kilo miałem gdy zacząłem ćwiczyć

a6w to jest to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
kania132
Ćwiczę 3 razy dziennie bez żadnej diety

to samo mowi za siebie...
zaufaj innym, nie odchudzaj sie bo i tak nie masz miesni, zostanie tylkop skora i kosci (albo juz tak jest)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
En no ziomki ci wy chcecie robic? Ja mam ok 174 wzrostu i 76 wagi i troche tylko wiecej tluszczyju n brzuchy i biodrach ale bez przesady, w miare treningow to samo z czasem ustapi przy dobrej diecie , dyscyplinie i samozaparciu. Normaly trening i tyle a gdy biceps i klatka urosnie to i tluszczyk na brzuch stanie sie niewidoczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 751
nie rozumiecie że ja już mam te mięśnie czuć je a podczas napinania brzucha to twarde jak cholera tylko przez trochę tego tłuszczu nie widać

a6w to jest to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
jak można 3 razy dziennie ćwiczyc np brzuch? przeciez Ci mięsnie wysiądą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Kania załoze się ze te twoje "mięsnie" to żeberka dlatego są bardzo twarde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 751
Fyeno normalnie idzie ćwiczyć jak się chce a że doświadczenie nie masz to nie moja sprawa

a6w to jest to

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne "kardio".

Następny temat

Trening na siłę - atlas

WHEY premium