SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja od 3 miesięcy pytanie tyle czy jeszcze?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jestem pod wrażeniem powiedz czy caly czas jedynie na spalaczu czy jednak cos wiecej musiało wejsc?

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3071
a wiec jesli chodzi o diete to liczyłem kalorie aeroby na siłce noi jadłem tylko i wyłacznie spalacz olimpu po za tym katowalem ten brzuch co 2 dzien

danielek81

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
wspaniała przemiana, sog, teraz wyglądasz na potężnego gościa, a nie grubasa (sorry, ale inaczej nie dało się określić) . ja bym na twoim miejscu ćwiczył nadal i kontynuowałbym redukcję, aby wyrzeźbić to i owo, poprawić definicję, i tak dalej. nie zmienia to faktu, że teraz też jest ok . pracuj dalej, powodzenia i sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Po początkowych fotach myślałem ,że zwykły boczek z ciebie ale muszę przyznać... jestem pod wrażeniem. Ładnie zaredukowałeś i przyzwoicie wyglądasz. Masuj dalej ale po wakacjach. Moim zdaniem do początku lipca redukcja a potem golisz klate, lecisz na plaże i odstawiasz słoneczny patrol . Albo nawet nie gól klaty niech każdy wie że w twoich żyłach płynie testosteron. Dobre łapy sporo klata i plecy. Tylko nóg nie zaniedbuj. Aż się nie chce wierzyć że tyle za redukowałeś w 3 miechy. Pozdro!

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2208
no gratuluje przemiany. wyglad bardzo przyzwoity (w poruwnaniu z tym co bylo) , aczkolwiek troche jeszcze tego tluszczu zostalo.
jak juz ktos wczesniej pisal.. jeszcze przyjdzie czas na mase , a lato tuz tuz :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3071
no ciesze sie ze to jakos wyglada rozmawialem z roznymi ludzmi takze z sfd ktorzy mi pomogli wiele z gory dzieki !!!po namyśle doszłem do wniosku ze zakupie pare supli zakupilem bialko biogenixu kreatyne 1250 mc olimpu amonokwasy 300 kaps olimpu oraz carbo biogenixu
chociaz tak jak mowicie nie czas jeszcze na mase to ciezko mi juz cwiczyc bez odzywek szybko się męcze po za tym wydaje mi sie ze przy dobrj diecie i w/w odzywkach przyjdzie mi pare kilo ale czystej masy miesniowej nadal robie aeroby tak ze przy okazji planuje spalać reszte tego smalcu co zostało

danielek81

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zmiane widać, gratuluje utraty misiowatego brzucha.
Coraz lepiej sylwetka się prezentuje. A jeszcze gdybyś się zajął owłosieniem to moim zdaniem zyskałbyś na estetyce.

Sog

Powodzenia w szlifowaniu formy na lato.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO powiecie????

Następny temat

Wakacje na mono 2003

WHEY premium