SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i kreatyna ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2220
witam. otoz jestem na redukcji , mam ulozona diete , do tego biore spalacz tluszczu , aeroby 4 x w tyg ( bieganie po 45min) + silownia. gdzies kiedys slyszalem opinie ze kreatyna w polaczeniu z reduckja daje dobre efekty . jak to jest ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 80

Wzrost: x

Obwód klatki: x

Obwód ramienia: x

Obwód talii: x

Obwód uda: x

Obwód łydki: x

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkola treningi

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia , bieganie


Odżywianie: jem raczej wiekszosc rzeczy

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie 4x w tyg , moge dorzucic hiit , silownia

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: tse

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: mam ulozona diete
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może dałem zły przykład ze stackiem, bo tam faktycznie płacimy za komfort treningu. Bardziej na miejscu byłoby porównanie mono z kre-alkalynem czy chelatem magnezowym, których ceny są o wiele wyższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
Jablczan owszem . Mono nie zbyt pasuje do spalaczy . Jak napisałem źle to niech mnie ktoś poprawi

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
każda kreatyna działa tak samo, może być mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
Widocznie wprowadzono mnie w błąd

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie się nasłuchałeś bajek o retencji wody jak po sterydach itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
nie.. kiedyś zainteresowałem sie tematem redukcji i sprawdzałem czy kreatyna dobrze działa ze spalaczami . Na forum (innym) pisali że monochydrant nie bardzo tylko jabłczan.

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Ja teraz jadę na mono i muszę powiedzieć że kreta na redukcji to dla mnie podstawa, siła nie spada a nawet jest jej więcej, ponadto działa antykatabolicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
monochydrant
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ventor, po co w takim razie inne formy kreatyny, skoro wszystkie działają tak samo?

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Zobacz różnicę w cenach pomiędzy mono a stackami. A nie znam nikogo, kto zanotowałby większe przyrosty po np stormie niż osoba po mono vitalmaxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ventor90 ma rację.
firmy muszą wypuścić co jakiś czas nowość, prosty marketing.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

Posiłek przed aerobami

WHEY premium