SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 806
witam mam problem obecnie jestem na diecie na masie i jem 3260 kcal a chce przejśc na redukcje i nie wiem ile kcal zejsć i czy schodzic z samych węglowodanów i po ile i czy od razu po treningu robić aeroby a w dni DNT czy robić interwały i po ile minut robić aeroby i interwały
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Na tych 3260kcal tyjesz czy waga już stoi? Musisz dojść do swojego zapotrzebowania na utrzymanie... Jeżeli tyjesz na 3260kcal to wróc do pułapu w którym nie tyłeś czyli waga stała. Jeżeli masz niewielką nadwyżkę kcal to nie będzie chyba z tym problemu by ustalić bilans 0. Potem z utrzymania trzeba zrobić kaloryczność potrzebną do tracenia wagi, czyli albo musisz odjąć około 150-200kcal od utrzymania albo po prostu będąc na utrzymaniu dodawać aktywności fizycznej w postaci cardio,HIIT,kompleksów sztangowych itp. Możesz robić rotację w DT i DNT, ale myślę że na samym początku redukcji nie warto. Później będą bardziej efektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 806
Na tych wartościach tyje To na poczatek same aeroby polecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Najpierw to musisz zejść do kalorii na których trzymasz wagę. Zejdź np. do 3100 i patrz co dzieje się z wagą. Proste, waga stoi=bilans 0. Wtedy od bilansu 0 w celu wytworzenia ujemnego bilansu musisz albo DODAĆ CARDIO albo ODJĄĆ KALORII.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o redukcję

Następny temat

Czym się różnią te 2 pasy ?

WHEY premium