SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

różne formy kreatyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
witajcie

post ten poświęcony będzie przemyśleniom moim i mam nadzieje, że nie tylko, odnośnie różnych form kreatyny.
Mam za sobą kilka cykli kreatynowych i z tym moim skromnym doświadczeniem muszę coś Wam powiedzieć : UWAGA !!! NAJLEPSZĄ FORMĄ JEST CZYSTY JABŁCZAN
powód mojej opinii ??
proszę bardzo : jadłem mono, jabłczam ,CEE oraz Horse Powera.
trening i dieta wszędzie były na podobnym poziomie, więc uprzedzam juz to pytanie
najlepsze efekty u mnie nastąpiły własnie po jabłczanie

więc po co kupować stack za 200 zł skoro np. TCM jest kilkukrotnie tańszy ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
dla niektórych najlepsze jest mono. masz swoje zdanie to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
hmmm

ok moze uściśle, dzięki chuck za opinię, ale chodziło mi o to, żebys np. Ty wypowiedział się jakie jest Twoje zdanie na ten temat

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
ja własnie zastanawiam sie nad jakims tanszym stackiem albo nad tcm i nie wiem co wybrac

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
między innymi po to założyłem ten post ...
ma on pomóc osobom , które niekoniecznie chcą ( w mojej opinii bezsensownie) wydawać po 200 zł na kreatyne, jezeli tańsze formy mają podobną lub nawet większą skuteczność

zwrócie uwagę, ze staki posiadają wiele nieprzydatnych bajerów
a czesc osób nie wiedząc co to są za składniki mowi : c*** im więcej ma tym lepiej kopie i kupują

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wiesz, w moim przekonaniu inne są oczekiwania wobac stacku kreatynowego, inne wobec pojedynczej formy kretki.

Stack kreatynowy, to zazwyczaj polaczenie kreatyny z no-boosterem, nieraz dodoatkowo zawierajacym substancje pobudzające. Efekty koncowe po jablczanie, mono, CP czy zestawie Schock+storm mogą być podobne (sila, masa itp), ale komfort treningu po tym sotatnim zestawie z pewnoscia bedzie najwiekszy.

Tak wiec reasumując - cos Ci się pomyliło. Zarowno z racji tego, że jak juz wposmnialem porownujesz rozne produkty, o nie do konca pokrywajacym sie dzialaniu, a dwa - nie dla kazdego jablczan jest najlepszy, opinie są podzielone, ja np najbardziej chwalę monohydrat, Bullmastif pewnie wychwalałby orotan. Nie ma jednej najlepszej kreatyny.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-05 21:20:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jak dla mnie najlepszą formą jest przechodzenie na mocniejsze środki np mono tcm hp.tylko że nie mam tak dużego doświadczenia jak np wspomniany Bull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie nie jest to dobra metoda w klasycznym rozumieniu tej kwesti. zaczynanie od jablczanu, by nastepnie wziac TCM, potem, ester a nastepnie CP, jest tak samo zasadne jak zaczecie o estru, nastepnie wziecie jablczanu, CP i dopiero mono. wyjatek stanowia stacki z duzymi ilosciami no-boosterow i pobudzaczy, te są adresowane w moim przekoananiu do bardziej doswiadczonych osobnikow.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-05 22:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
czyli polecacie jednym slowem cell pumpa (reasumujac to jablczan czy stack :F ?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja nie polecam. masz szeroki wybor, czy kupisz mono, czy Cp, czy jablczan - bedziesz zapewne zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
ok chyba ten post trzeba będzie skasować przez moda, bo albo ja coś niewyraźnie napisałem, albo co niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem celem tego postu miała być pomoc osobom niezdecydowanym w zakupie kretki a nie chcącym wydawać dużej ilości pieniedzy. post miał służyć przekonaniu , ze niewielkie różnice nie warte są inwestowania dużo większych środków... chciałem żeby każdy wpisywał swoje opinie wynikające z doświadczenia, aby umożliwić jak najszerszy pogląd na ten temat...

ale jak zwykle chooj strzelił

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power czy NOZ

Następny temat

Na dobry poczatek?

WHEY premium