SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power czy NOZ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1036
Co jest lepsze horse power czy noz gdybyscie wy mieli wybrac z posrod tych 2 to co byscie wybrali zalezy mi na jak najwiekszej sile i najwiekszych przyrostach .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
xmorder, wiesz ja bym Ci radzil zebys wybral najpierw jeden z tych dwoch a pozniej sprobowal drugiego. oba sa warte stestowania. a ktory lepszy to ocenisz sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
HP to typowy stack kreatynowy, a NOZ stack przedtreningowy, w którym występuje jedna forma kreatyny (orotan) i to w nieznanej ilości... Po składzie brałbym zdecydowanie HP, jeśli ma być to Twój główny supel kreatynowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
HP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Hp ....To supelemnt z TOP 5 na rynku !!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
ponad miesiac temu bralem 2xCp no i nie jestem zbytnio zadowolony z efektow , dieta byla , regeneracja byla i trening byl ale oczekiwalem cos wiecej od tego , co mozna by bylo teraz wziac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bralem oba w jednym cyklu
wspominam bardzo dobrze
i oge smialo polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
odp mi ktos na pytanie wyzej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Bierz HP.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
power15- zaloz swoj temat to ktos napewno odpowie.

a do tematu to ja powiem tak ze ja bralem noz'a tak jak stack kreatynowy czyli przed treningiem i toz po i efekty byly naprawde zadowalające ale najlepiej bedzie jak zrobisz tak jak koledzy wyzej pisali sproboj jednego a pozniej drugiego bo oba mocno kopia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania , szczyt formy 1.06.2008

Następny temat

różne formy kreatyn

WHEY premium