SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o dobór suplementów

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Witam serdecznie
Jestem tu nowy na forum , zaczynam cwiczyc po rocznej przerwie z odrzywek zakupiłem sobie nitrobolon , hard mass , aminokwasy bcaa oraz hmb rewolution wszystko po to aby nabrac masy mięśniowej . Moje pytanie czy dobrze dobrałem suplementy ? oraz chciałbym się dowiedziec ile powinien trwac mój cykl , jak długa zrobic sobie przerwę pomiedzy cyklami ....Chciałbym sobie również zakupic Clen BureXin II aby zredukowac moja tkankę tłuszczową czy ten suplement mogę dołączyc do pozostałych czy lepiej uzywa go w przerwach pomiędzy cyklami proszę o pomoc z góry wielkie dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Suplementy mogą byc.
twój cykl może trwać od 4 do 8 tygodni i możesz rozpocząć kolejny nie musisz robic przerw po co.
Clen możesz używać i po co te przerwy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie , na początek napisz coś o sobie.
2 - Jeśli chcesz masy rób masę , jak zrobisz wystarczającą ilość zrób cykl redukcyjny oparty na clenburexinie 2 i diecie redukcyjnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw to chyba sie powinno pytac o dobor suplementow a potem kupowac Tak jak Jabi wyzej napisal,jak robisz mase to rob mase..nie baw sie w spalanie tluszczu podczas cyklu masowego.Proponowal bym Ci na wiosne zrobic redukcje fatu,Clen Burexin II + dieta redukcyjna (low Carb np.)+ trening na rzezbe i jest super.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Bulek1991 w dniu 2010-11-10 00:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Można budować sylwetkę i redukować zbędny tłuszcz.Nie trzeba być na diecie bądz cyklu redukcyjnym aby gubić zbędny balast.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-11-10 09:57:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
A w jaki sposób można to osiągnąć?? Budowa masy i jednoczesne spalanie tłuszczu? wiem że po części zwiększony poziom testosteronu dzieki dużym ciężarom, redukuje tkankę tłuszczową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Tutaj dieta musi być zapięta na ostatni guzik, po każdym treningu siłowym wypadałoby robić aeroby. Po za tym efekty nie są spore a proces jest długotrwały. Oczywiście nie zniechęcam Cię, jeżeli się zdecydujesz i będziesz miał pytania pisz śmiało.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem Przemku ze mozna budowac sylwetke i odrazu spalac tluszcz,ale tak jak Nitroman powiedzial to jest bardzo ciezki proces.To zalezy tylko od motywacji,mi np nie chcialo sie bawic w takie cos...jak juz mam masowac to masuje,jak bede redukowac to bede redukowac;) Ale to jest tylko moje zdanie,wiec nie wzorujcie sie na mnie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Co nie zmienia faktu że wiele osób nie lubi się masować ze względu na dużą ilość tkanki tłuszczowej towarzyszącej temu procesowi dlatego decydują się na robienie czystej masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kwestionuje Twojego zdania Nitroman,masz racje ,jednak jak wiadomo ,masowanie z kontrolowaniem naszego poziomu BF jest bardzo trudnym procesem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3+??

Następny temat

Jak w roku rozplanowac cykle na mase ,sile oraz redukcje dla amatorow kulturystyki.

WHEY premium