SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do chlopakow ktorzy zjedli juz dosyc duzo supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12139
a wiec cwicze kolo 1,5 roku systematycznie na laweczce i modlitewniku czyli mojej tzw. siłce; ostatnio mialem cykl na tric creatine complex z precision + taurynka z treca+r-ala z bx, teraz robie przerwe: juz jest 1,5 miesiaca a planuje zrobic ze 3 miechy i znowu jakas kreatynke wrzuce raczej jablko, a moje pytanie brzmi co w tej przerwie moge sobie zakupic celem jest głownie siła masa jak najmniejszy skok w gore albo wcale, slyszalem ze white blood daje ladnie sile a co wy o tym myslicie i co byscie proponowali
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
mój akt wiary:
1. żarcie
2. trening
3. regeneracja
4. dobre białko
5. gainer (może być średni, skoro masz już dobre białko)
6. kreatyna
7. ładna laska i dobre samopoczucie
w to co powyżej wierzę (dokładnie w tej kolejności), to sprawia, że rosnę i jestem szcześliwy, cała reszta to złote cielce, dla tych, którym wiara nie wystarcza do zbawienia
pozdrawiam

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
NO ci sily raczej nie da
pompe, wieksza chec do treningu, lepszy komfort, ale sily raczej ci nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
cwiczysz tylko na laweczce i modlitewniku ? (znaczy robisz tylko biceps i klatke )

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
"cwicze systematycznie na laweczce i modlitewniku czyli mojej tzw. siłce"
A co ty robisz tylko wersje dyskotekowa? Rozwin mysl. Moze trening masz z dupy.
Sila ci od NO-boostera trwale nie skoczy. Zaczniesz cwiczyc na 100% mozliwosci, tyle.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Na sile trening silowy (polecalbym jednak zapisac sie na normalna silownie , inaczej nawet nei zawracaj sobie glowy NO , szkoda kasy )
NO jakis napewno tez pomoze w jakims stopniu , wiadomo im lepszy trening tym lepsze pobudzenie miesni , a co z tym idzie...
https://www.sfd.pl/NO_BOOSTERS_by_Marian_:]-t266245.html


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-01-03 19:40:54

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
miedzy cyklami NO ale nie spodziewaj się jakiejś nadzwyczajnej siły po tym,mozesz takze zaczac cykl oparty o podwyzszenie tescia .

Pozdrawiam.Szam i Rosnij

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12139
cwicze wszystkie partie miesni a chodzi o to ze dysponuje tylko sztanga hantelkami i nakladem na to i laweczka z modlitewnikiem a trening robie silowy panowie tylko chcialem cos dodac zeby szybciej poszlo a cwicze zarono klatke pley barki grzbiet biceps i triceps bo nawet na tym da sie to wycwiczyc moze gorzej niz na maszynach ale zawsze da sie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12139
spoko a nad tribulusem myslalem ale nie wiem czy da cos wiecej niz jakis no-booster a trening mam silowy ogolnie robie w wiekszosci cwiczen do 6 ruchow czasem 8 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
moze gorzej niz na maszynach

masówka (siła) to tylko na wolnych ciężarach

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
NO to raczej taka zabawka. Miesni po niej nie przybedzie ani sily. Ale jak ktos lubi pompe i lepiej mu sie przez to trenuje to ok. Jesli juz brac to tak jak pisali miedzy cyklami krety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
daj zma glutamine i tauryne i pamietaj zeby zmieniac cwiczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na mnie jeszcze podziała??

Następny temat

kreatyna - winowajcą grypy?

WHEY premium