SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do tych którzy się znają :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Z góry przepraszam jeśli piszę w złym miejscu jak widac to moja pierwsza wypowiedż. Wiec troche opowiem o sobie zeby było łatwiej wam. Mianowicie: Jeszcze 6miesiecy temu przy wzroscie 176 mażyłem 83 kg. Sam tłuszcz. Moje ksywki (klocek, beczkowóz, pancernik nawet:P) 6 misiecy temu wyjechałem do Anglii. Trafiłem do domu tzw. Koksów. Namawiali mnie na to i tamto zebym wzią(jakos kucie w pupe nie w moim stylu było :P) jednak zaczołem cwiczyc. Nie jadłem słodyczy, unikałem makaronów, chleba. Cwiczyłem 5 razy w tygodniu. Po 3 miesiącach schudłem do 74 kg. Jestem dumny z siebie. ;D Wróciłem do Polski. Wszystko zmierza w dobrym kierunku.Mięśnie są. Skonczyłem A6W Spaliłem troche tłuszczu pojawił się zarys ABS-u. Przejdzmy do konkretów. Cwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu + 2 razy w tyg bieganie 30 min i raz w tyg basen. Robie ćwiczenia ABSII. Mam pytanie. Czy kupować jakiś spalacz do tego? Mogę kupić Jabłczan Kreatyny? zeby mięsnie które mam nie spadły za bardzo podczas ujemnego bilansu kcal? chodzi mi o to czy po nim nie przytyję9 nie chce się zalac) Wiecie mam uraz do tego, zbyt duzo się namęczyłem, zeby schudnąc, zeby teraz to poszło na marne. Nie pisze wachowo niestety wybaczcie mam nadzieję, ze zrozumieliście:) ( mam nadzieję, ze ktoś to przeczyta, bo nie wiem kogo się poradzic:)
z Góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
podstawa to dobrze zbilansowana dieta, skorzystaj z 10 wskazówek żywieniowych, które znajdziesz w dziale odżywianie, jeżeli chodzi o suple to na pewno zakup bcaa w celu ochrony mięśni podczas robienia redukcji, cykl na jabłczanie możesz zrobić, mogę CI polecić cm3 z treca bo mi się fajnie sprawdziło i często wracam do tego produktu, jak ułożysz dobrze dietę to będziesz dostarczał odpowiednie ilości b/t/w, wtedy efekty też będą zadowalające

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak już wspomniał przedmówca w celu ochrony przed katabolizmem najlepiej sprawdza się bcaa, do tego możesz wrzucić ten jabłczan w celu dodatkowej ochrony. Do tego o3 i będzie dobrze, na początek możesz kupić clenburexin, a później dyma burn/scorch.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
nie bierz się jak narazie na kreatyny. po prostu ułóż bardzo dobrą dietkę i trzymaj się jej rób odpowiedni trening na rzeźbę oraz aeroby i to narazie tyle :) co do początku w którym Ci odradziłem kreatynę to możesz wziąć jeśli Twój staż to co najmniej rok. bo według tego co napisałeś trudno wywnioskować jaki on jest. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Z dietą nie powinno problemu być (siostra skonczyła dietetyke więc troche o tym pojęcia ma i myśle, że mi pomoże) Czytałem tez gdzies, ze dobra jest dieta na rzeźbę i ćwiczenie na masę. MA to w ogóle jakiś sens? pisał o tym gośc który widac po zdjęciach wygląda nieżle i jakis tam model z okładki men`s health tak właśnie robi co o tym myślicie?
Czyli jutro gnać do sklepu po bcaa + ewentualnie jakiś spalacz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paczatek i prośba o porady

Następny temat

3 cykl tmc?

WHEY premium