SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyswajalnosc protein !!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Wszystko się wlicza, aminokwasy się uzupełniają.
To, że dasz 3g/kgmc zwierzęcego a z roślinnym wyjdzie ponad 4g/kgmc, czego nie policzysz, nie sprawi, że Twoje nerki będą mniej obrywały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
od kiedy się wszystko wlicza??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Zawsze powinno wliczać się wszystko co zawiera kcal i makroskładniki.
A dlaczego niektórzy nie wliczają? Raczej z niewiedzy i upraszczania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
golden19921992

Siemka mam takie jedno pytanko - jak mocno zwiekszy sie przyswajalnosc bialka podczas cyklu na :
propie 150mg e2d
npp 120mg e2d
winstrol 50mg eod
aktualnie mam 4g/kg masy ciala :) i czuje sie ok i bylbym w stanie jeszcze je zwiekszyc :) mysliscie ze ma to sens i sie przyswoi ?
z gory dzieki za odpowiedz

Pisząc o przyswojeniu pewnie masz na myśli użycie na poczet bilansu azotowego?
Bo tak to po prostu białko stanie się supstraktem energetycznym - takim węglowodanem który pozostawia dużo "śmieci" w procesie pozyskanie energii.
1 kaloria z białka potrzebuje 5 lub 6 kalorii z innych źródeł by być użyta na odbudowę organizmu.
Czyli chcąc jeść 4g białka przy wadze 80kg (4*80kg=320g =1280 kcal) musiałbyś dodatkowo dostarczyć ~6400kcal(+białko, razem prawie 8000kcal). Jeżeli taka ilość cię nie zaleje to jest możliwość że te 320g białka pojdzie na budowę mięśni. Przy niższej ilość dostarczanej energii po prostu obciąży organizm dodatkową pracą i ograniczy progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
pater007
Zawsze powinno wliczać się wszystko co zawiera kcal i makroskładniki.
A dlaczego niektórzy nie wliczają? Raczej z niewiedzy i upraszczania.


ja tutaj piszę tylko o ilości białka ktre wyliczam jako swoje zapotrzebowanie bo licząc wiadomo zliczam wszystko.Ale potem odejmuje to białko nie pełno wartosciowe,zresztą ile tam tego białka jest?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62033
Jeżeli taka ilość cię nie zaleje to jest możliwość że te 320g białka pojdzie na budowę mięśni.

mały procent z tych 320g pojdzie na budowę mięsni.
lodzianin dobrze napisał, 3g przy takiej suplementacji w zupełności wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
200g makaronu pełne ziarno to już 30g białka
Ja tam liczę, ale jak kto woli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1944
lodzian czyli np jak mam 3gr białka z twarogu miesa i jaj to jeśli dodać np z ryzu itp i wychodzi mi 3.5 gr to mam się nie przejmować co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
MalcerzV3
golden19921992

Siemka mam takie jedno pytanko - jak mocno zwiekszy sie przyswajalnosc bialka podczas cyklu na :
propie 150mg e2d
npp 120mg e2d
winstrol 50mg eod
aktualnie mam 4g/kg masy ciala :) i czuje sie ok i bylbym w stanie jeszcze je zwiekszyc :) mysliscie ze ma to sens i sie przyswoi ?
z gory dzieki za odpowiedz

Pisząc o przyswojeniu pewnie masz na myśli użycie na poczet bilansu azotowego?
Bo tak to po prostu białko stanie się supstraktem energetycznym - takim węglowodanem który pozostawia dużo "śmieci" w procesie pozyskanie energii.
1 kaloria z białka potrzebuje 5 lub 6 kalorii z innych źródeł by być użyta na odbudowę organizmu.
Czyli chcąc jeść 4g białka przy wadze 80kg (4*80kg=320g =1280 kcal) musiałbyś dodatkowo dostarczyć ~6400kcal(+białko, razem prawie 8000kcal). Jeżeli taka ilość cię nie zaleje to jest możliwość że te 320g białka pojdzie na budowę mięśni. Przy niższej ilość dostarczanej energii po prostu obciąży organizm dodatkową pracą i ograniczy progres.


Mam 300g b zwierzęcego = 1200kcal. Cała pula kcal wynosi 2800. Chcesz powiedzieć że w tym momencie na odbudowę mięśni pójdzie tylko ~80g białka? Jakim więc cudem robię progres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Panowie nie ma co popadać ze skrajności w skrajność.Ja osobiscie nie widzę róznicy pomiedzy podawaniem 2.5 a np 3.5 grama białka poza większym pierdzeniem
trzeba to trochę rozgraniczyć ilosci plus 3 gramy mają sens przy podawaniu insy,hgh,tarczycowych i saa
przy samym saa wystarczą te 3 gramy w zupełności
ja nie trzymam się tak kurczowo tego są dni gdzie wpadnie mi 250 gram ale są dni gdy zjem ok 400,ale trzymanie długi okres tak wysoko białka to już jest jakieś igranie ze swoim zdrowiem.
To jest moje zdanie i moje obserwację nikogo tutaj nie mam zamiaru umoralniać zwłaszcza przy temacie podaży protein
ale jak każdy wie co za duzo to nie zdrowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizyta u lekarza badania

Następny temat

Dotychwasowe osiądi poczatkującego na styerydach

WHEY premium