SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestałem "rosnąć" II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Zasugerowano mi zjawienie się w tym dziale a więc,
Zauważyłem, że mój powolny przyrost mięśni jeszcze bardziej zwolnił, diete trzymam cały czas na dobrym poziomie <dieta została wykluczona już z mojego problemu> ale przez ostatnie 3 miesiące ćwiczeń jak się zmierzyłem to klatka poszła 3 cm, przedramię 3 cm więcej a biceps może z 0,5 cm. Nie wiem co sie stało, myślałem, że może stagnacja ale to też zostało już wykluczone. 9 miesięcy ćwiczeń mam już za sobą, mój obecny plan od dłuższego czasu:
Plan treningowy:
4x8 wyciskanie na prostej
4x8 wyciskanie na skośnej
4x10 rozpiętki

3x10 uginanie ramion z hantlami na skosie
3x10 modlitewnik
3x10 prostowanie na wyciągu
3x10 wyciskanie francuskie leząc
robię to naprzemiennie (uginanie, prostowanie, uginanie prostowanie itd.)

po dwóch dniach:
4x8 wyciskanie sztangi zza karku
2x 12,10,10,8 unoszenie ramion przed siebie

4x8 wiosłowanie sztangą
4x10 ściąganie drążka w dół na maszynie
4x10 rozpiętki hantlami brzuchem do ławki

nogi robie na maszynach gdyż mam problem z kolanem lewym i nie mogę nóg za ostro trenować

po każdym treningu ćwiczenia z abs na brzuch,
w środy biegam 30 minut na bieżni/ czasem jazda na rowerku tez 30 minut

następnie po dwóch dniach powtarzam (to wychodzi już piątek) plan treningowy z poniedziałku
nie ćwiczę w weekendy, po weekendzie w poniedziałki robie trening z środy, potem środa robie to co robiłem w poniedziałek i piątek i piątek znowu to co w poniedziałek (mam nadzieję, że zrozumiale to napisałem)

Tu link do rozpatrywania kwestii mojego problemu w dziale suplementy/odżywki - odnośnie diety i suplementów:
https://www.sfd.pl/przestałem_rosnąć_-t540534.html

Prosiłbym o poprawki planowe, dodam że plan musi mi sie zmieścić w 1,5 godziny co jest związane z tym że jeszcze chodze do szkoły a ćwiczę przed zajęciami (niestety nie mam innego wyboru), treningi 3 razy w tygodniu zaczynam od 6:00, ćwicze w pon, środy i piątki.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 177

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 9 miesięcy

Uprawiane inne sporty: raczej brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: jest w porządku

Przeciwskaznania medyczne:

Zażywane suplementy: wpc/carbo

nie karć po liczbie przeczytanych tematów bo na wszystkie pytania wpisywane w google odp czytałem tutaj

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2665
Nie jestem ekspertem, ale... to chyba normalne że z biegiem czasu rośnie "wolniej"
ale i tak może wina treningów z rana solidny posiłek z tego co wiem ok 1.5h przed treningiem. A co do treningu ja bym bardziej zróżnicował ilość pow, a i nogi no jeśli są problemy to krótko mówiąc źle trening nóg pobudza bodźce mięśniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23761
no to może zmiana treningu?jak już jedziesz na nim długo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Ćwiczę nogi ale to na małym obciążeniu i na maszynach, nie chcę chodzić o kulach po 25-30 roku życia.

Myślałem o zmianie planu tzn ćwiczeń no ale patrząc na ten biceps, to jakim ćwiczeniem by zastąpić modlitewnik? czy chodzi tylko o to by 'męczyć' biceps obojętnie jakim ćwiczeniem <nie wydaje mi sie właściwe takie podejście>

nie karć po liczbie przeczytanych tematów bo na wszystkie pytania wpisywane w google odp czytałem tutaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Kolego z 6,7 cwiczen znalazlem roznych na biceps i w sumie mozna przebierac. Trening na gestosc miesni mozna zastosowac, dietke troche ulepszyc, dodac kreatyne, i powinno po 2 miechach widac lepsze rezultaty :)Ja tak zrobilem tylko z treningiem, obciazeniem na treningu i ciut dietke ulepszylem i sa rezultaty. Takze poczytac, troche poprzebierac pobawic sie w rozne koktajle na dietce dodatkowo i bedzie dobrze :]

Zawsze szczyt!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714


Ćwiczę nogi ale to na małym obciążeniu i na maszynach, nie chcę chodzić o kulach po 25-30 roku życia.



Znana twarz,

chodzi o kulach?
Jeśli umiesz robić poprawnie technicznie przysiady, jadasz galarety i różne posiłki stawom dobre, to nic Ci nie będzie


... że się tak po chuopsku wyrażę


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
zwiększ obciążenie a na pewno zobaczysz rezultaty

pisz gg 13706042 moge pomóc

nigdy nie rezygnuj ze swych marzeń !!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Co mu się stało w z prawą stroną klatki?

Nogi ćwiczę na małych ciężarach, jedzenie galaretki ani nic na to nie ma, żadnych tabletek, maści, witamin. Tkanka musi sama od siebie twardnieć, nogi "ostro" będe mógł ćwiczyć dopiero koło sierpnia/września 2010 roku, chirurg stwierdził, że do tego czasu powinna już być taka jak należy, a każde przeciążenie to spowalnia. Opisałem dokładnie problem z kolanem w temacie do którego jest link w pierwszym poście.

PS.Nie korzystam z gadu.

nie karć po liczbie przeczytanych tematów bo na wszystkie pytania wpisywane w google odp czytałem tutaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
biceps nie rośnie bo wystarczyła by mu połowa tego co mu ładujesz

a pomijam już fakt że poza katowaną klatą i bicepsem reszta treningu to kiepska sprawa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Rian dobrze gadasz, ja na twoim miejscu skonsultowalbym sie z lekarzem, czy czasem twoje miesnie nie sa zniszczone, zrobilbym ostrą przerwe z dobra dietą regeneracyjna

Zawsze szczyt!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sauna czy nie za duzo?

Następny temat

Z masy na rzeźbę

WHEY premium