SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sauna czy nie za duzo?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Witajcie. Na wstepie nie moglem znalesc , gdzie dokladnie wlepic ten temat. Do sauny chodze 4x w tyg. Zawsze po treningu. Mam trening na mase, ale bez przesady, zeby sie nie spaść, dieta jest, kreta jest. Po wypiciu kreatyny zaraz po treningu, lece na saune, czy to zdrowo, czy nie za duzo jest chodzic 4x w tygodniu? Czy nie przeszkadza to przy braniu kreatyny? Nigdy nie pije nic po saunie do 30-40 minut, czy to tez jest ok? Pozdro!

Zawsze szczyt!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2665
Z tego co wiem kreatyna zatrzymuje wodę w mięśniach a sauna powoduje pocenie się tzn pozbywanie się tej wody także nie jestem pewien co do słuszności częstych wizyt na saunie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
Sauna to zabieg regeneracyjno - oczyszczający... i aby spełniał swoją rolę nalezy stworzyć ku temu odpowiednie warunki.
Wizyta w saunie po treningu siłowym to niezbyt dobry pomysł.
Odwiedzaj saunę w dni poswięcone na regenerację. I nie widzę sensu aby robić to czesciej niż 2 razy w tygodniu.
Samo używanie kreatyny nie koliduje z korzystaniem z sauny. Ale musisz pamiętać o odpowiednim nawadnianiu przed, w trakcie i po seansach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Nawadniam sie ciagle, staram sie 4-5L wody rozplanowac na co kilku godzinne picie w wiekszych ilosciach.

Zawsze szczyt!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
jesli bierzesz kreatyne to nie polecam bo sie odwadniasz(no chyba ze pijesz bardzo duzo wody)ale w okresie redukcji polecam jak najbardziej:Dpozdrawiam

nigdy nie rezygnuj ze swych marzeń !!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Kurcze bardzo lubie chodzic na saune, mysle ze wiecie jakie ma plusy ^^
Naturalnie nagie piękne kobiety - powod pierwszy i oczyszczanie , bede 3 x w tyg sie staral chodzic tak na 15 minut chocby, jak bedzie cos nie tak to polece do lekarza jak by co. Dzieki ogolnie za porady! ;)

Zawsze szczyt!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatki ...

Następny temat

przestałem "rosnąć" II

WHEY premium