SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o sugestie dotyczace mojej diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
Mam 185 i 95kg pierwszy posilek zjadam o 6.30 każdy nastepny co ok. 3h.
1 posilek- musli z owocami suszonymi 75g, jogurt truskawkowy 1,5% 200g,ser twarogowy chudy 100g. Kawa z mlekiem
2 posilek- 2 kanapki chleb graham z serem twarogowym poltlustym, srednie jablko.
3 posilek- kanapka chleb graham i ser, kanapka chleb graham z szynka, 200ml soku pomaranczowego.
4 posilek- obiad: pstrag smazony na tluszczu lub piers z 5 posilek- jogurt truskawkowy 250g, jajecznica z 2 jajek, pomidor.
6 posilek- ryba wedzona lub piers z kurczaka ok. 200g
jezdze codziennie godzine na rowerze biore l-karnityne i fat burnera pije duzo wody ok. 3litry dziennie. Czy to dobra dieta?? Nie znam się zbyt dobrze na ukladaniu diet dlatego proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
po pierwsze nie znam twojego zapotrzebowania i jaki masz bilans btw jedynie co moge teraz doradzic to:

zamiast musli z suszonymi owocami daj platki owsiane z orzechami wloskimi, zrezygnuj z sokow i pij wode, szynka i ser niech beda chude, dodaj oliwe z oliwek i zdrowe ww czyli np. kasze gryczana , przed snem czyste bialko np. tunczyk w sosie wlasnym lub chudy bialy ser, i uwazaj na jogurty co za duzo to nie zdrowo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
zapotrzebowanie mam 2510, btw nawet nie wiem co to jest:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
jesli masz zapotrzebowaniew okolo 2500 na redukcji powinienes jesc okolo 2100kcal
btw to skrut od bialek tluszcz i weglowodanow
powinienes dac na 1kg masy cial 2g bialka (okolo 180g dziennie)
1kg tluszczy na kg masy ciala (95g dziennie)
a resta z weglowodanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niema zrudła omega 3 daj zamiast owoców warzywa

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
za duzo owocow
daj tran i orzechy wloskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Gdzie wy widzicie za dużo owoców?!

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Dostosuj diete do zapotrzebowania minus kalorie. Brak zdrowych tluszczy i n-3, olwia z oliwek, olej lninay, tran, orzechy, pestki z dyni. Brak warzyw. Jogurt owocowy zamine na naturalny, kefir lub maslanke.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-04 20:43:05

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257


2100 kcal ?? Ludzie wy tego kolesia zabijecie jak on dużo trenuje
Zalezy ile trenujesz ale ja bym zaczął od troche większego zapotrzebowania żeby metabolizm rozkręcić a potem sam wyczujesz swój organizm....ja np waże 79kg i spalam tłuszcz na 2400kcal co prawda dużo trenuje no ale mi lepiej idzie tłuszcz i sylwetka lepiej wygląda na 2400 niż jak próbowałem np. 2000kcal............Zalezy od organizmu...każdy jest inny

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Intensywnisc treningow/aktywnisc wliczasz do zapotrzebowania. Ale oczywiscie mozna zaczac od wyzszego zapotrzebowania i powoli zmnijeszac.

2500 wychodz przy aktywnosci 1. Jezeli dodasz silownie 3 razy w tyg i aeroby to bedzie 1.2 a wtedy zapotrzebowanie wyniesie ok 2700.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-04 23:44:35

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
spox, juz sie Panem zajalem na priv.
beda efekty

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chałwa

Następny temat

Glikogen

WHEY premium