SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o ocene planu i ewentualne poprawki !!!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Co do Twojej klatki Ive to nie pomyślałem nad suprseriami ale zmieniłbym ja troszkę.

1. Wyciskanie sztanga skos 35 st. 12-10-8-6 (?)
S1: Wyciskanie sztangi płasko 10-8-6 (?)
S2: Rozpietkio płasko 12-12-12 (?)

Wg mnie nie ma sensu robić tyle wyciskań sztangą chyba ze zostanie uwzględniona zmiana szerokości chwytów. I czy przy treningu na rzeźbę potrzebna jest progresja?

(jeśli się mylę proszę o poprawę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Rzezba/masa jedyna roznica moze tkwic w diecie , plan moze byc identyczne. Nie liczac iz nalezy dodac cw. tlenowe. Progresja reguluje efekty. Stojac w miejscu miesnie przyzwyczaja sie do danego ciezaru i nie bedzie reagowal na taki wysilek.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
AHA

Dzięki za odp.


Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Mam takie pytanie z innej beczki, nie byles kiedys na forum po innym nickiem?

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Byłem

Durma1331 a co??

Do tamtego kąta nie pamiętam hasła a od ostatniej wizyty na tamtym koncie "douczyłem" się troszkę i postanowiłem założyć nowe konto i podzielić się wiedzą jak to tylko możliwe (przy okazji się czegoś więcej dowiedzieć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nie wiem ale znajomosc i poruszanie sie po dziale sprawne, konto swieze ponadto pisales do mnie jakbys kiedys cos o mnie gdzies czytal etc. Okej wiec milej i owocnej pracy na forum.

End offtop.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Dziękuje bardzo

Offtop oficjalnie zakończony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
A nie lepiej było by robić rzeźbę z przynajmniej 78kg a nie z 73? Rzeźbę robi się z Masy, a przy tej wadze masz z czego?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 19

Waga : 85

Wzrost : ~182

Cel treningowy : Masa i siła

Staż treningowy na słowni : 3mies.

Uprawiane inne sporty : Aktualnie basen, piłka nożna, siatkówka

Dostęp do sprzętu: ławeczka, hankle, drążek, gryf łamany, sztanga - wiele obicążenia

Dieta : Nie ma

Przeciwskaznania medyczne : Występują - Kiedys naderwany kolec biodrowy, do tej pory odczuwalne.

Zażywane suplementy : - ! puszka Magnum8000 i 1nitrobolon. Nic więcej.

Nie chce treningu ogólnorozwojowego. Prosił bym o rozpisanie planu ćwiczeń na dni tj. Pon., wt., śr., czw., niedz. W poniedziałki robię zawsze klatę, wtorek biceps triceps, środa, barki plecy, czwartek klata, a niedziela ogólne. Siła i masa dobrze idzie póki co, ponieważ przytyłem w ciągu 3mies. 10kg, a w sile podniosło sie o jakies 25, także myśle, że nie ma tragedii. Biceps 38, klatka 113 - więcej nie mierzyłem. Porsze o rozpisanie trenigu na tym sprzęcie, który jest wyżej wymieniony. Chciałbym także robić nogi z tym że lekkie ćwiczenia, aby kontuzja sie nie nasiliła. Pozdrawiam. I prosze o rozpatrzenie mojej wypowiedzi!

Co mnie nie zabije - To wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Chyba coś Ci się pomyliło. Radzę poczytać posty podwieszone i chociaż zapoznać się z podstawowymi zasadami tego forum. Komunikacja z innymi będzie wtedy łatwiejsza i przyjemniejsza

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka.

Następny temat

Proszę o ocene i ewentualną poprawe treningu

WHEY premium