SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o ocene planu FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
chwila albo coś nie jarze,,,,6s przecie na kalte najwyżej robi się bo sa dwa treningi w tyg. a w jednym tyg to nawet mniej bo barki się robi częściej to naprawdę mało

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-06-25 23:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
A/B
MC/Przysiad 3s
Wyciskanie stojac/Plasko 3s
Dipsy/Wioslo 3s

Draciel wychodzi 3s na klatke co trening. 3 treningi w tygodniu = 9s na klate w tygodniu.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
ja chyba nie jarze

no ale :

MC-plecy
Wyciskanie stojac-barki
Dipsy-nie wiem


Przysiad-nogi
Wyciskanie Plasko-klata
Wioslo-najszersze

robiąc A/B wychodzi że wyciskanie na płasko jest tylko (najwyżej)
dwa razy w tyg.czy ja się mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
dipsy-klatka,triceps

a co co do planu.
Ja osobiście nie jestem fanem "wąskiego" wyglądu,więc dla mnie jak w planie nie ma podciągania na drążku(bądź czegoś innego co wpływa na szerokosć) to uważam że plan jest niedopracowany.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Draciel widzisz przy dipsach klata tez pracuje...

QUEBLO

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
przepraszam mój błąd

a jak wygląda takie ćwiczenia,,,,wpisałem w google ale wyszło pompki tyłem czy coś takiego,,,to to jest to samo????????????

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-06-26 11:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
dipsy to inaczej pompki na poreczach (znajdziesz w atlasie cwiczen napewno )
Pompki w podporze tylem prawie wcale nie angazuja klaty

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
szczerze sam robiłem ostatnio to fbw skrócone bo potrzebowałem więecj czasu oprócz wzrostu siły co trening masy 0 i gregoru prosze cie nie pisz mi tu o diecie bo była trzymana a nawet moge stwierdzić ze mniej mi sie chcialo jeśc przez te fbw skrócone (z ciekawości go zrobiłem bo sie zrobiła ostatnio moda na fbw skrócone na początku męczone przez traktora)

moim zdaniem też nie jest dobrze łączyć przysiad i mc na jednej sesji nie powinno być w planie A i B przysiadów tylko w 1 zestawie

Gregoru wczoraj była trąba powietrzna w Mielcu prawda widziałes ?

QUEBLO
osobiście nie jestem fanem "wąskiego" wyglądu,więc dla mnie jak w planie nie ma podciągania na drążku(bądź czegoś innego co wpływa na szerokosć) to uważam że plan jest niedopracowany.


niewiem jaki masz staż al czy od początku zaczenia przygode z siłownią zawsze używasz drążka ?

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-06-26 11:32:56

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-06-26 11:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
QUEBLO "bądź czegoś innego co wpływa na szerokosć" oprócz drążka co jeszcze to może być ? zresztą jeśli na szerokość to musiałby być raczej nachwyt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odnowienie treningu

Następny temat

Zakwasy.

WHEY premium