SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o ocenę treningu na pośladki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Kleczysz
1. wymachy noga do tylu spod siebie do poziomu (zgieta pod siebie prosta w
poziomie) 20x
2. wymachy noga prosta gora dol do poziomu20x
3. pulsowanie prosta noga w poziomie 20x
4. trzymasz noge w poziomie i zginasz ja i prostujesz20x
5. pulsujesz zgieta noga trzymajac ja u gory 20x
+unosy bioder z pozycji leżącej.
wykonuję dwie serie wspomnianych cwiczen z obciazeniem na kostki 1,5 kg.
chodzi mi o osiagniecie efektu okraglych, odstajacych posladkow. jak na razie chyba tylko spalam tluszcz. myslicie, ze w domowych warunkach uda mi się osiągnąc pożądany efekt, wykonując wspomniane ćwiczenia?

Milena

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mam nadzieje ze plan ten jest czescia ogolnorozwojowego planu. bo jesli nie to rozwijac sie bedziesz nieharmonijnie. kalorie tez sie pali lepiej jak cale cialo jest pobudzane.
rozpiska ok, moze panie beda mialy cos do dodania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
właściwie to ćwiczę tylko dwie partie: pośladki i brzuch, nic poza tym...
1

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
A czemu tylko posladki i brzuch??
Ogolnie wszystko fajnie , ale bez bodzca jakim jest cięzar bedzie kiepsko cokolwiek zrobic z pupa(bo te 1,5kg to malo troszkę.


A cos wiecej o sobie powiesz, bo tak malo tych info , nie wiem jak mam Ci pomoc i w czym. Plan ogolnie ok, ale
co chcesz osiagnac. Wiecej szczegolow prosze

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-04-17 23:19:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Bez obciążenia też można sobie wypracować ładne pośladki, kwestia większej ilości powtórzeń. Możesz to robić na przykład tak: załóżmy takie ćwiczenie - schodzisz na kolana, opierasz się na łokciach, prostujesz prawą nogę, stopa musi być cały czas zadarta a noga prosta! I teraz najlepiej robić to przy muzyce: unosisz nogę w górę,
najpierw 8 pojedynczych powtórzeń czyli góra i dół,
później 4 "na dwa" czyli unosisz nogę do połowy na raz i do góry na dwa
dalej 4x na trzy czyli 3 pulsowania i dół
dalej 16 pogłębień (pulsowanie)

Zmieniasz nogę. Odpoczywasz. Drugą serię robisz podwójną na każdą stronę, a trzecią potrójną. Gwarantuję, że w trzeciej serii nie będziesz miała siły podnieść nogi więcej. I w takiej konfiguracji (pojedyncze powtórzenia +podwójne + na trzy + pogłębianie) możesz wykoywać każde ćwiczenie i na pewno efekty będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Dopiero zaczynam, więc nie mogę ćwiczyć ze zbyt dużym obciążeniem. Systematycznie będę je zwiększać.
Efekt? Chciałabym, żeby moja pupa była wypukła, okrągła, kształtnie kobieca, wystająca. Obecnie mam dosyć wąskie pośladki, w tym sensie, że nie są po bokach rozbudowane, trochę męski kształt mają jeśli chodzi o boczną część. Kiedy zaczęłam ćwyiczyć, to mam wrażenie, że zrobiły mi się bardziej płaskie. Być może jest to kwestia spalania tłuszczu, który tam zalegał. A dopiero pozniej zaczną się powiększać mięsnie, a więc cały pośladek. Jeśli chodzi o jędrność, to nie narzekam. Jest nawet z nią bardzo dobrze :)
Co Wy na to?

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Na posladki , przysiady i martwy na prostych nogach.


Camel bredzisz troche, bo ladowanie 60 powtorzen ni jak sie ma do miesnia. Nie chce mi sie robic wywodow na ten temat, oczywiscie jest jeszcze kwestia jak kolezanka reaguje na bodzce, jedni buduja mase robiac 15 powtorzen inni 6.

Tak zwiekszanie systematycznie obciazen bardzo dobra mysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Przysiady głębokie?
Martwego ciągu nie wykonam w domu, więc niestety w moim przypadku odpada.

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Tak gŁebokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Patka, ale ja się z tobą zgadzam. Mimo to ja tak ćwiczyłam na zajeciach fitness i nadal tak ćwiczę oprócz siłowni i to dało dobre rezultaty i można to robić w domu. Ale generalnie też jestem za treningiem z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
a to przepraszam, zle odebralam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia ok. ale co z dietę ??????? proszę o pomoc jakiegoś dietetyka :)

Następny temat

białko serwatka

WHEY premium