SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia ok. ale co z dietę ??????? proszę o pomoc jakiegoś dietetyka :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Hejka!!
Mam 15 lat. Od jakiegoś czasu walczę z tą wstrętną tkanką tłuszczową na moim brzuchu... Ćwiczę prawe codziennie ok. 60 min na rowerku stacjonarnym z tętnem 70-75 %. Ćwiczenia swoją drogą... ale kompletnie zapomniałem o DIECIE!!. Tzn. nie jest to tak że się obżeram słodyczami, i fast foodami. Wyrobiłem sobie nawyk że nie jem po 18! Od długiego czasu nie jem żarcia z KFC. Natomiast z słodyczami to troszkę gorzej jest... Czasem ok. 1-2 razy w tygodniu mam małą pokusę :P.
Dość istotną rzeczą jest to że zapomniałem o 5 posiłkach w ciągu dnia... Bywa ze jem w ciągu dnia 2-3 razy.
Podobno trzeba pic dużo wody i owoców. Hmmm z wodą to różnie jak jak jest na dworze chłodu to niezbyt chce mi się pić...
Natomiast z owoców to pije soki 1 dniowe Marwit, i czasami Vegę od Tymbarka.
Proszę kogoś o pomoc w ułożenia diety. Bo ja chyba sam nie jestem w stanie sam jej ułożyć... Zaraz myślę sobie żeby jakiegoś batona wcisnąć w menu:P:P:P
Proszę o pomoc :)
PS. Mam małe pytanko czy mogę jeździć na rowerze 3-4 dni w tygodniu? bo prawie przez 2 tyg jeżdżę codziennie to już mi to trochę zbrzydło i szybko się zniechęcam. Na to pytanie również proszę o odp.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 164

Obwód klatki: nie pamiętam

Obwód ramienia: nie pamiętam

Obwód talii: nie pamiętam

Obwód uda: nie pamiętam

Obwód łydki: nie pamiętam

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: dobra

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie

Odżywianie: x

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie

Stan zdrowia: b.bobre

Preferowane formy aktywności fizycznej: brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: niee
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Hejka!!
Mam 15 lat.

za wcześnie na odchudzanie.



Od jakiegoś czasu walczę z tą wstrętną tkanką tłuszczową na moim brzuchu... Ćwiczę prawe codziennie ok. 60 min na rowerku stacjonarnym z tętnem 70-75 %.

może być.



Ćwiczenia swoją drogą... ale kompletnie zapomniałem o DIECIE!!. Tzn. nie jest to tak że się obżeram słodyczami, i fast foodami. Wyrobiłem sobie nawyk że nie jem po 18!

no to bardzo zły nawyk sobie wyrobiłeś.


Od długiego czasu nie jem żarcia z KFC. Natomiast z słodyczami to troszkę gorzej jest... Czasem ok. 1-2 razy w tygodniu mam małą pokusę :P.
Dość istotną rzeczą jest to że zapomniałem o 5 posiłkach w ciągu dnia... Bywa ze jem w ciągu dnia 2-3 razy.



Podobno trzeba pic dużo wody i owoców.

wody trzeba pić tyle ile potrzebujesz, a z owocami cię ktoś okłamał.



Proszę kogoś o pomoc w ułożenia diety.
Bo ja chyba sam nie jestem w stanie sam jej ułożyć... Zaraz myślę sobie żeby jakiegoś batona wcisnąć w menu:P:P:P
Proszę o pomoc :)

to nie fundacja charytatywna, poza tym spójrz na samą górę.


PS. Mam małe pytanko czy mogę jeździć na rowerze 3-4 dni w tygodniu? bo prawie przez 2 tyg jeżdżę codziennie to już mi to trochę zbrzydło i szybko się zniechęcam. Na to pytanie również proszę o odp.

chodzi o to by zwiększać ilość wysiłku, a nie się cofać, poza tym - patrz na samą górę. Wyjdź pograć w piłkę zamiast tego roweru, czy coś

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
no to bardzo zły nawyk sobie wyrobiłeś.
Czemu sobie zły nawyk wyrobiłem?? mógłbyś przynajmniej uzasadnić swoje wypowiedzi.
A poza tym nie zbyt mie rajcuje granie w nogę... według mnie to z lekka prymitywne jest :/ ale jeżdżenie na rowerze czemu nie. tylko że zbytnie niem czasu
Acha w sumie można powiedzieć, że mam 16 lat co prawda będzie to w październiku ale rocznikowo 16 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a dla mnie z lekka prymitywne jest oczekiwanie, że ktoś zrobi coś za Ciebie...gdyby to co napisałem nie byłoby podstawowym, bezdyskusyjnym błędem, to bym uzasadnił.
Poszukaj sobie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
No zbytnio to mi wcale nie pomogłeś...
Jak masz mi cały czas zwodzić i nabijać sobie posty to już nic nie pisz...
Na każdej praktycznie stronie/gazecie pisze żeby nie jeść po 18:00...
Nawet nie oczekuje już od Ciebie odp.
Niech ktoś pomocny i mający jakoś wiedzę odpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Synek, idz lepiej pobiegac, zamiast meczyc sie przy komputerze i zgywac kozaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
To może udaj się na stronę owej gazety i tam zaczerpnij fachowej porady?
Nie? No to jak nie, to może poczytaj trochę z postów podwieszonych? Dowiesz się dużo całkiem madrych rzeczy, a i tego dlaczego niejedzenie po 18 jest głupotą również

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
hmmmm czy przypadkiem nie chodziło o ty aby jesc 3 godziny przed snem??, aby podczas snu nie katować organizmu żeby go strawili i rozłożyć na inne sub??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Nie jedząc po 18, nie chudniesz tylko przestawiasz swój organizm na tryb awaryjny, bo go przyzwyczajasz do tego, że od 18 do rana będzie wielka głodówka i dajesz sygnał, ze trzeba gromadzić tłuszcz na tę okoliczność.

Poza tym jesteś za młody na odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
eeeeee no to co mam zrobić??
Jak pozbyć się tłuszcz z brzucha??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6109
Duzo sie ruszac, biegac,plywac, grac w pilke kosza siatke, jezdzic na rowerze, czasem porobic troche pompek itp. A do tego nie jesc fast foodow, slodyczy i nie pic kolorowych napoji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć z... alkoholem...

Następny temat

proszę o ocenę treningu na pośladki

WHEY premium