SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc chce zaczac redukcje ulozyc diete ale mam 0 doswiadczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132


Witam potrzebuje pomocy w ulozeniu diety od podstaw (dodam ze w ogole sie nie orientuje w tych wszystkich proporcjach) moim celem jest wyrzezbienie brzucha ogolne spalenie tluszczu.Moje wymiary licze na profesjonalne podpowiedzi :)

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 82

Wzrost : 170

Obwód klatki :

Obwód ramienia :

Obwód talii :

Obwód uda :

Obwód łydki :

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : brak

Aktywność w ciągu dnia :brak

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : staz na silowni prawie 3 lata z przerwami teraz cwicze w domowych warunkach z powodu zmiany miejsca zamieszkania

Odżywianie : jem niestety wszystko co popadnie od slodkosci po fast foody...

Cel : zrzucenie zbednego tluszczu ulozenie diety prosze o fachową pomoc bo kompletnie nie znam sie na tych wszystkich proporcjach itd :(

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : brak

Preferowane formy aktywności fizycznej :

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : HP teraz NAPALM I CREAPURE KAIZENA

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Stosowane wcześniej diety : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Witaj Lukasivan! Opisz mi swój problem - chetnie cos doradze.Krótki opis mojego sukcesu znajdziesz na moim blogu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
dodam ze w ogole sie nie orientuje w tych wszystkich proporcjach
czego dokłądnie nie wiesz? a przeczytałes jak sie układa diete?
co to jest BTW?
Na poczatek diete trzeba 'wyczyścić' u ciebie, wyrzucić fast foody, cukier, przetworzone produkty ...

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
nie mam zielonego pojecia o tej calej diecie nie wiem co to BTW. Dlatego prosze o bardzo dokladna pomoc gdyz sam nie wiem co sie z czym je ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
Zabardzo mi te linki nie pomogly ale ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Nie wiem jak mogły Ci nie pomóc skoro w nich jest wszystko co powinieneś wiedzieć !

Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie i postaraj się coś ułożyć.

Staraj się aby każdy posiłek był posiłkiem pełnowartościowym tzn. żeby zawierał Białka , Tłuszcze , Węglowodany , Warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
chyba tępy jestem bo czytam juz 2godzine to i nie wiem dalej jak mam ulozyc diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Powiem tak. Gdyby to było forum z płatnymi dietetykami dostałbyś dietę i starałbyś się jeść wg niej bez jakichkolwiek słów wyjaśnienia. Gdybyś chciał jakiejkolwiek odmiany nie wiedziałbyś jak masz się za to wziąć i znowu poszedł byś do dietetyka zostawiając kolejne pieniądze. Po zmianie wagi znowu byłoby to samo itp itd. Za każdym razem grube pieniądze.

A my tutaj pomagamy totalnie za darmo i chcemy, aby nasi forumowicze zdobywali elementarną wiedzę, by sami wiedzieli jak mogą balansować produktami i ilościami w jadłospisie.

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Nie podchodź tylko do tego jak do egzaminu. Po prostu czytaj..

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Mialem 10kg. nadwagi i brakowalo mi energii -powera.Kolega polecil mi diete Herbalife.Schudlem w 10kg w m-c.Jestem teraz szczesliwy z tego mojego sukcesu.Pozdrawiam Leo5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1928
brawo, tylko nie wyrzucaj starych ubrań, bo efekt jojo nadciąga, pozdro

dziadek - samo - zło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Chętnie pomogę ,ale muszę wiedziec jaki tryb życia prowadzisz i jaki jest stan Twsojego zdrowia.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO PROSZĘ O OCENE I POPRAWKI

Następny temat

Podtrzymanie mięśni na spalaniu

WHEY premium