SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z waga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos mi moze powiedziac co zrobic zeby szybko przybrac na wadze ok. 10 kg? jem regluarnie 3-4 posilki dziennie.co jesc i ile jesc. mam 180cm i 66-7 kg wagi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 377
ja tez dawniej jadełm 2-3 razy dziene a dobry chłopak z forum mi powiedział zebym jadł 5-7 razy dziene i od miecha przybyłem 3 kg takze mysle ze tobie tez sie uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
spożywaj więcej kalorii niż twoje zapotrzebowanie wynosi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Przeczytaj posty podwieszone.Jakby było to takie proste to by nie było ludzi nie przypakowanych.Czytaj i pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to ze nie moge duzo jesc bo mi sie zygac chce jak zjem wieksze porcje. potrzebuje nie wiem jakiejs diety wysokotluszczowej czy cos ja tam sie nie znam.zeby jesc tyle samo ale zeby to mialo wiecej kalorii.jestem tak chudy ze masakra. tu za nadgarskiem mam 17 cm :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Moze stopniowo zwiekszaj ilosc jedzenia zeby organizm sie przyzwyczail i nie bedzie Ci sie chcialo rzygac Wcale nie musisz jesc duzych porcji, chodzi o to zeby jesc srednie porcje ale czesto co 2-3h i nie byle co

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja też ma 17 cm za nadgarstkem ale mam spory bebech<urok diety na mase>
a do jedzenia da się przyzwyczajić

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Jedz 6 posiłków dziennie.

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mozecie powiedziec co jecie? i jaka to dieta na mase. jakie posilki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Jedz 4-6 posilkow dziennie, na kazdy ok 25g bialka, 80g ww na tluszcze nie musisz poswiecac duzej uwagi jezeli tak zalezyCi na masie. Najlepiej jezelibys do tego ulozyl sobie jakis trening na mase. Przed snem jedz samo bialko. I duzo pij (conajmiej 3 litry plynow na dzin). Warto kupowac witaminy. To tak w skrocie. Uluz sobie diete aby zgadzalo sie zawartosc bialka i ww. Tabee wartosci odzywczych masz w postach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z przyswajaniem bialka to ja mam problem bo wystarczy ze zjem ok 6-8 jajek w tygodniu to dostaje przebialkowania i mnie obsupuje wysypka jakas badziewna -.- jest jakis sposob na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Moze to skaza białkowa, a swędzi Cie to? Ja mam ta chorobe, podobno jest nieuleczalna. Jak bylem maly to mialem takie objawy a od paru lat juz mniej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sport po usunieciu woreczka żółciowego??

Następny temat

Gdzie w diecie tłuszczowej są witaminy

WHEY premium