SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem z wagą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
Witam!
Nazywam się Ariel T. i waże 95 kg a wzrost to 188 cm czyli widać że mam nadwage. Ułuzcie mi jakąś diete na cały tydzień.Z góry serdecznie dziękuje i bardzo pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Yo yo hip hop

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Z góry zapraszam do czytania postów podwieszonych i ułozenia samemu diety i dania jej do sprawdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Witam!
nazywam się Paweł P. i mam na stanie tylko kilkaset zł., które niedługo przeznaczę na odżywki czyli widać, że nie stać mnie na dobry samochód.
Wpłaćcie mi pieniądze na konto (100.000 starczy) bo nie chce mi się samemu zarabiać.
z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów (w szczególności Pana o nicku "Outsidee" który co miesiąc przelewa te śmieszne, ale szczere sumy na moje konto).
buźka

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Witam nazywam sie Bogdan U....








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Ariel123 jeśli nie nauczysz się sam a będziesz jadł przez pewien czas to, co Ci ktoś ułoży to później, zapewne, wrócisz do starej wagi.
Najważniejsze to zrozumieć, jak ta cała machina działa a później wprowadzić to w życie. Z postów podwieszonych jesteś się w stanie naprawdę bardzo dużo dowiedzieć. Zajrzyj jeszcze do działu: fitness, tam też jest trochę o dietach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
To napiszcie mi ile na 1kg dziennie potrzebuje weglowodanów,tłuszczy,białka.Bo jeśli tego nie będe wiedział to diety sobie nie ułoże.Pozdro

Yo yo hip hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
a sobie przeczytaj
Pozdro

pies: zalezy od diety jaka zastosujesz

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Od złej strony zaczynasz, najpierw to musisz wiedzieć, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przy bilansie 0, tzn. takie, gdzie przy codziennej aktywności ani nie chudniesz, ani nie tyjesz.
Wówczas rozpisujesz dietkę, przy ujemnym bilansie ok. 500 kcal (jak za dużo to zmniejszasz itp.). Dzięki ujemnemu bilansowi organizm będzie spalał tłuszczyk, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Tylko nie można ustalić ujemnego bilansu zbyt dużego (tzn. nie powinno się ciąć więcej niż 500), bo organizm może przejść wówczas w tryb oszczędny i spowolniony zostanie metabolizm, przez co może zostać wyhamowane chudnięcie. No i jak zbyt dużo kalorii obetniesz, to będziesz dodatkowo palił mięśnie - a to mija się z celem.
Dzienne zapotrzebowanie możesz wyliczyć:
1. http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html
2. http://www.ultimatedietsecrets.com/ch4calcs.html
ale najlepsza metoda to poznać swój organizm, a do tego konieczne jest liczenie kalorii.
Twoje dzienne zapotrzebowanie może oscylować w okolicach 3000kcal (+-200kcal-300kcal), wszystko zależy od Twojego trybu życia (aktywności na co dzień)

Kazdy Ci powie inne proporcje B,T,W, według własnego uznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
To powiedzcie mi ile kcal jem na dzień.
Śniadanie:2 kawałki chleba z serem białym.
Obiad:Zupa warzywna 250ml.
Kolacja:2 szklanki mleka.
Tak zaczołem jeść od 2 dni ale nie wiem czy to dobrze.

Tak jadłem normalnie:
Śniadanie 2 kawałki chleba z żułtym serem.
Obiad:Zupa (rosół) 2 danie (kurczak z ziemniakami)
Kolacja:2 kawałki chleba z szynką, lub jajecznica.

Teraz mozecie obliczyć ile kcal powinnienem jeść na dzień.Pozdro

Yo yo hip hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Co za kuszaca propozycja. Jestes dla nas laskawy panie. Znajdz jakiegos gowniaza na podworku <zazwyczaj to ci ludzie z zielonymi i czerwonymi nick-ami sa na posylki> i ci to policzy

Zmieniony przez - Grechus w dniu 2006-01-18 14:37:44

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
no co nie umiecie policzyc ile ma 250ml zupy warzywnej:>??
albo kanapka z "żułtym serem"

<-- Nie, nie jestem łysa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla poczatkujacej

Następny temat

czy rzeczywiście potrzebna mi regularna dieta?

WHEY premium