SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z fastem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Zamowienie, ktore zlozylem na fascie ma napisane w tracking info, ze jest "shipped" od wczoraj, ale ja nic nie dostalem.Jestem w Italii, wiec psioczenie na Poczte Polska mi nie pomoze ;).
Mieliscie tak?To normalne, lezy w magazynie Posta Italia jeszcze?Niepokoje sie bo to 100 eurasow bylo. Dzieki,pozdro
(nie wiem - to do szatni czy do suplementow czy gdzie indziej jeszcze?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Niech mi nawet mulem ja przywioza, byle bym kasy nie stracil i paczka kiedys do mnie doszla! Chociaz w sierpniu to sobie ta kofeine w d.... wsadze, bo juz bedzie po sezonie grrrrrr

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ja rowniez zamowilem ponad tydzien temu i mam status shipped i wciaz do mnie nic nie przyszlo, jak udupie pare stow to sie pochlastam

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ma przyjsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
no my z kolegą Wojtkiem (BULMASTIFEM) zna3my ból zamawiania z fasta moja paczka została wysłana w grudniu 2003(towar w niej na grubo ponad 300 USD) dokładnie 17 status zmienił się na SHIPPED nie było jej i w grudniu ,w styczniu ,w lutym i w marcu ,az tu nagle w kwietniu zawitał listonosz z zapomniana przeze mnie przesyłką ( u Bula było dokładnie to samo i paczke odebrał w tym dniu co ja , co za zbieg okoliczności) i musze powiedziec Wam ,ze wyleczyłem sie z zakupów w 1fast400

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
No to cholera ladnie
A maja przyjsc same legalne suple, no moze do yohimbiny moga sie przyczepic. Witaminki, mineralki, kofeinka, alc takie tam duperelki.
Cieszcie sie, ze wkoncu otrzymaliscie swoje paczki

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie dziwne jest to ze jak zlozylem zamowienie 21 kwietnia to doszlo po 6ciu dniach (a zostalo wyslane po 30 minutach!)...
tera zamowilem znowu i**** se pewnie poczekam... napiszcie do mike'a (macie z nim lepszy kontakt) czemu to tyle trwa? idzie statkiem, celnicy to trzymaja czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ktore ogniwo nawala? <zly>

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze jakis polski sklep zaplacil mike'owi zeby przetrzymywal paczki i puszczal statkiem zebysmy sie zniechecili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
gooralu, celnicy nie powinni przyczepic sie do yohimbe... przynajmniej do mojej sie nie doczepili przy otwieraniu paczki

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-05-16 02:02:35

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dzieki Grasiczko, wiec moje zamowienie ze tak powiem jest na legalu. Jest jeszcze tam DMEA, ale to tez chyba OK.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
om pozostałe wcześniejsze paczki ,a było ich naprawde sporo i czasami na bardzo grubą kase przychodzily po 5-6 dniach ,az w końcu nastapil zrot akcji ,pisalem do Mike ,ale to nic nie zmieniało ,bo on wyslal ta paczke u niego widnieje jako SHIPPED i to nie jego biznes co US POST z nia zrobił gdzie zaginęla ,zeby dochodzic poprzez MIKEa gdzie jest paczka musiałbys wysłac ja FeedBexem a to juz bardzo kosztowny biznes ,ale pewny
Pozdrawiam

Zmieniony przez - FabioBB w dniu 2004-05-16 07:48:12

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska cyklu

Następny temat

Glukozamina + Kolagen plus Olimpu. ILE BRAĆ?

WHEY premium