SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dostarczeniem bialka/ zrodla

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
witam, w mojej diecie brakuje bialka, mam mozliwosc zjesc 3 posilki dziennie, w kazdym z nich jem po ok 200g miesa, wiecej na raz nie moge bo strasznie zalega mi w jelitach a pracuje wizycznie. Nie wiem za bardzo co moge dodac jako zrodlo bialka, gdyz jajka, nabial, serwatka odpada gdyz jestem uczulony. Sklanial bym sie ostatecznie do tej serwatki miedzy posilkami ale nie wiem czy to nie wplynie zle na moje jelita i zoladek (mikloflora itp pozniej jakas candida z tego :D) raczej z bialek roslinnych typu fasola tez nie bardzo, soja tak samo lipa (mialem sojavit i same problemy tylko) roslinnych nie liczyl bym bo nie spozywam duzo wegli lc, ktos pomoze cos poleci? thx
waga76kg 181cm, czy moze jednak styka te 1,5b, wegli do 100g i reszta zapotrzebowania z tluszczu.

Zmieniony przez - FighterQ w dniu 2013-01-31 21:55:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wypełnij ankietę działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
płećć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 76
Wzrost : 181
Obwód klatki : 110
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 83
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie dużo
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW
Odżywianie : jem wszystko, jedynie ograniczam wegle do 100g
Cel : rekomp
Ograniczenia żywieniowe : skaza bialkowa, nietolerancja na nabiał, jajka, soja,
Stan zdrowia : bdb, nietoilerancja objawia sie krostkami na ramionach
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, aero
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bialka, kreatyny,bcaa, aktualnie jedynie gluta
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana, teraz low carb


sory że zapomniałem o ankiecie, pytanie tak jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
witam, to możne ktoś doradzi produkty w stosunku cena do jakości białka aby urozmaicić moją dietę tzn, np wątróbki drobiowe jedni mówią ze dobre a inni ze ostrożnie z tym itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na jakie produkty jesteś uczulony? jakie przypadłości masz zdiagnozowane?
miałeś wykonywane testy alergiczne ze skierowania od lekarza alergologa, czy też modne ostatnio testoy na ukryte nietolerancje pokarmowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
testy alergiczne miałem robione w młodości lekarz nazwał to skaza białkową i wyszło w nich sporo alergenów, z tego co pamiętam to z białka; produkty mleczne i jajka. osobiście podejrzewam tez możne gluten i pewnie soje, do tej pory mało dbałem o swoje zdrowie i jadłem większość produktów, co objawiało się mala wysypka na ramionach, jednak teraz zainteresowałem się tym bardziej i obawiam sie o swoje kosmyki jelita itp, bo przez tyle lat zlej diety mogły zostać uszkodzone i chce zapobiec aby candida się nie zrobił.
Czyli w pierwszej kolejności zalecał byś ponowne dokładne testy aler i te na nietolerancje? czy możne coś jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja jem wątróbkę z indyka - z uwagi na smak, ponoć raz w tygodniu jest ok, nawet niektórzy mówią iż jest wskazana. Dodatkowo ma to zaletę ekonomiczną (dość tania jest szczególnie jak do woła porównasz).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta masa

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium