SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem bicepsa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
witam
mam problem z bicepsem, bo wydaje mi sie ze troche przynudzilem miesien :D generalnie duzo zmieniam, uklady, kolejnosc, cwiczenia na partie miescniowe, a w zasadzie na biceps jest cały czas to samo. W ogole problem polega na tym ze nie moge spompowac miesnia, a znajomi mowia ze rosne nie proporcjonalnie, bo rzeczywiscie plecy i barki mocno mi się rozrosły a klatka piersiowa i biceps dość licho. mam 19 lat, staz 8 miesiecy, regularne cwiczenia pon sr pt, co 6-8 tyg. inny cykl, staram sie trzymac diete wysoko bialkową, a na treningu siłowym wspieram sie carbo. Trening na biceps - modlitewnik, młotki na przemian z .UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC , UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM. jakie propozycje zmian ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
problem może leżeć np w nieprawidłowej technice,nieodpowiednio dobranymi ćwiczeniami,ilością serii/powtórzeń.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Propozycja podstawowa - NIE ZACZYNAĆ TRENINGU OD ĆWICZEŃ IZOLOWANYCH. to taka dobra zasada dla początkujących. Dałbym też max 3 ćwiczenia ale odpowiednią do tego ilość serii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wykonuję 3 ćwiczenia na biceps po 4 serie.
1-uginanie ramion ze sztangą podchwytem stojąc
2-uginanie ramion ze sztangielkami w swobodnym zwisie ręki
3-uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym siedząc.
i biceps "pompuje" się po treningu dość dobrze i zawsze uważam ten trening za udany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
trening poniedzialkowy zaczynam od klatki, wiec mysle ze zanim przejde do bicepsa, to jest już dobrze rozgrzany, a serie masowe u mnie to 12 10 8 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wszystkie serie wykonuję po 10 powt. Większość pewnie by to shejtowała pisząc że w ten sposób masy nie zrobię, że trzeba dokładać ciężar. Jednak według mnie najważniejszy jest, aby był progres, na który ja nie narzekam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
dobra, poczytałem, edukacja to podstawa, wdrążyłem w życie i jest gitara :D jedno cwiczenie robilem kompletnie źle, drugie nieodpowiednio dobierałem ciezary, trzecie gites ;d jest pompa !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz, trzeba złapać "zajawkę" i po czasie samemu będziesz wiedział co robisz źle a co dobrze, co działa lepiej a co gorzej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
to prawda, jak się o tym nie mysli to nawet sie nie wie ze cos sie robi źle, dobrze jest zrobic sobie taki rekonesans :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

willtopower - masa 2013/2014

Następny temat

snake126 , czas zacząć sie przykładać ;-)

WHEY premium