SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o poprawe treningu!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Witam mam problem odnośnie treningu ćwiczę w domu fbw od początku miałem przerwy rzez kontuzje w sw jednak ćwicząc tym systemem zauważyłem nierówny rozwój muskulatury konkretnie tylne akony naramiennych sa mniejsze od reszty w moim planie stosowałem

cykl1wytrzymałość

1mc x15
2wiosłowanie x15
3wycisk sztangielek na płaskiej x15
4wyciskanie za karku x30

cykl2siła

1mc x6
2wiosłowanie x6
3wycisk sztangielek na płaskiej x6
4wyciskanie za karku x6

cykl3masa tutaj podam ciężar

1mc x12 75kg
2wiosłowanie x12 58kg
3wycisk sztangielek na płaskiej x12 58kg
4wyciskanie za karku x20 40kg
plus 1 w tygodniu biceps40kg uginanie ramion stojąc12 triceps30 kg wyciskanie francyskie sztangi leżącx15

efekt wzrost wagi z 73 na 80 poprawa siły i masy mięśniowej jednak martwią mnie te dysproporcje w sylwetce czy nie pora zmienić trening na split moim celem jest poprawa sylwetki a nie masa chce równomiernie rozwijać muskulaturę


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 80

Wzrost: 170

Cel treningowy: poprawa sylwetki

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku z przerwami

Uprawiane inne sporty: Sztuki walki

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki/ławka

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1.Ile razy w tygodniu SW , chcesz poprzez trening siłow stac sie lepszym zawodnikiem.
2.Podaj cieżary w podstawowych ciezarach (przysiad,wyciskanie.martwy)?

3.Jak u ciebie z odzywianiem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
moje wymiary

klatka 106
biceps 39
udo 58
obwód pasa 92
łydka 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
2 razy w tygodniu ale teraz mam przerwe urodził mi się syn i trochę ciężko z czasem wiec tylko worek w domu i sparingi z kumplem
ciężary

mc 75kg
wyciskanie 75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
przysiadu nie robiłem ze względu na duże uda jak na mój wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
------------Gratuluje------------

Posłuchaj te plany masz lekko kulawe
1.nie tak sie siłe buduje, masa głownie zależy od odzywiania, wiec nie wyróżniamy specjalnych planów na mase wbrew ogólnie krazacej opini.

Split nie jest dobrym rozwiazaniem, zrób coś takiego

przysiad
rdl
wyciskanie poziom
wiosłowanie
wyciskanie sztangi sprzed głowy stojac
podciaganie podchwytem

albo

wejdz tutaj podaje tam 2 zestawy FBW którymi także możesz zaczac miotac

https://www.sfd.pl/FBW_do_poprawy-t765891.html

duże uda nie maja nic tu do ......, przysiad król ćwiczen- pozytywy jakie płyna z tego ćwiczenia sa sbyt wielkie żeby z niego rezygnowac


Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-07-23 21:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
a co z tym tyłem barków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
rld?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326




twój problem sie rozwiaże uwierz, ale jeżeli chcesz możesz zamiast wyciskanie stojac zrobic PUSHPRESS



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Dzięki za rade spróbuje tak ćwiczyć tylko ilośc powtórzeń i serii w moim planie każde ćwiczenie wykonywałem po 3 serie a w okresie między cyklami robiłem kompleksy sztangowe 1 kompleks javorka teraz za bardzo nie wiem ile tych serii i powtórzeń wykonywać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pokaż na co Cie stać!! ale nie jeden raz...

Następny temat

FBW do oceny. [Z antietą działu]

WHEY premium