SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca fizyczna a trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
mam pytanie odnośnie treningów zaczynam od przyszłego tyg prace która bedzie polegać głownie na rozbiorce budynkow wyrywanie desek burzenie scian itp .Moje pytanie brzmi jak czesto przy tej pracy powinienem trenowac i jak powinny wygladac moje treningi wedlug was ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
wyobraź sobie że normalnie połowa ludzi tu do roboty chodzi równiez liczac mnie i cwicze i jest dobrze cwicz 3 do 4 razy w tygodniu a trening poszukaj sobie do twojej dyspozycji


Zmieniony przez - kdlas w dniu 2012-08-31 23:48:18

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 201
Powiem tak, nad siłą mięśni możesz spokojnie pracować, ale z masą będzie ciężko. Sam pracowałem przez miesiąc na budowie (robiłem głównie dach) i schudłem trenując 3 razy w tyg. jakieś 5kg lecz siła dalej rosła. Tak to niestety jest. Ale to wszystko zależy od wielu czynników. Spróbuj, a nie pożałujesz ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
Jeśli uzupełnisz te kalorie które spaliłeś to powinno być wszystko okey

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 201
Ciężko jest to zrobić, ponieważ pracując na budowie 'nontoper' praktycznie nie chce się jeść. Ja mogłem zjeść kilka kanapek podczas dwóch przerw w trakcie dziesięciu godzin pracy. Lecz jeśli się zmusisz to oczywiście, dasz radę, to zależy tylko od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
bany12

1. do pojedynczych kwestii zostal stworzony osobny temat.
2. zawsze zaczynaj od ANKIETY+podania max info o swoich doswiadczeniach.
bez tego jakiekolwiek sugestie,porady...sa o kant dupy.



reszta zrozumiala?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
traktor71
2. zawsze zaczynaj od ANKIETY+podania max info o swoich doswiadczeniach.bez tego jakiekolwiek sugestie,porady...sa o kant dupy.


Tak na przyszłość to się tutaj znajduje:
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intesywniejszy trening ?

Następny temat

Drążek

WHEY premium