SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pozdro dla Kiloba, Hardgainera FBW po prawie trzech latach,

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
Sport_test ale rozumiem ze wyglądało to tak że w poniedziałek np : robiles przysiad 6 razy i pozniej 8 razy i w srode i piątek też.... nie było zadnego 15 10 5 ? i napisales w planie ze podciaganie szerokim nachwytem , to ile razy sie podciagales ? ( Ja robie HST i też jestem zadowolony, priorytety to klatka i najszersze grzbietu i robie 2 serie wiosłowania i 3 x max podciaganie w szerokim nachwycie, nie wiem czy nie za dyzo tego, aleplecy wydaje mi sie ze robią sie szersze :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
za duzo- mx to 2 i 2 serie, albo nawt 2 i 1 jeżeli chodzi o HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6547
podwazacie swiętą teorie treningu raz na tydzien:P swoimi wypowiedziami spowodujecie wielka panike wsród pakerów:D

"Kulturystyka jest sztuką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
Mariins

....i bardzo dobrze!
najwyzszy czas skonczyc z tymi bzdurami.

pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1959
Witam,mam pare pytan.Jeśli są 2 serie to po ile pwotórzen? i czy podciąganie na drązku moge zastąpić wiosłowaniem sztangą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
plan dla tych którzy chcieli


przysiad 2s
martwy 2s
podciaganie szerokim nachwytem 2s
wyciskanie na płaskiej 2s
wyciskanie na barki sprzed głowy 2s
pompki na poręczach 2s
uginanie ramion ze sztanga stojac 2s

3x w tyg.

pompuje maskrycznie


Robisz nim powiedzmy pon, sr i pt gdzie pon(15), sr (10) i pt(5)? Czy jakos inaczej to rozkladasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja bym w takim zakresie serii pozostawił przy 15-tkach, przy 10-tkach dodałbym jedną- przynajmniej na najwieksze grupy- a przy 5-tkach to juz 4 serie.

Hardgainer- każdy program ma swoje miejsce- im czlowiek jest bardziej zaawansowany tym wiekszą rolę odgrywają splity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
apokalipsa

slusznie.
wlasnie o tym pisze przy kazdej okazji.
niestety wynalazek ostatnich lat,czyli split z max podzialem,trenowaniem grupy raz na tydzien i tak nie znajduje zastosowania...dla ponad 90% cwiczacych.

pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no, nawt ja go rzadko uzywam- robie z większą częstotliwością -5-6 dni to takie ooptimum jak dla mnie/
więc także najczęściej polecam właśnie FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam panowie sory ze tak wcinam sie w tematjestem zwolenikiem takch treningow jak wyzej i czesto tak cwicze,ale mam pytanko moze byscie pomogli cos ulozyc do brata mojego wiek 34lata nigdy nie cwiczyl ale ma ochote zaczac poprawic swoja sylwetke,mysle ze wlasnie takie FBW bedzie idealne dla niego na pierwsze,oczywiscie ze wszystkim go zapoznalem w tym sporcie i jest juz po takiej malej rozgrzewcw tygodniowej jak mozecie to piszcie,a jak nie to pokombinuje wedug siebie i mojej wiedzy.POZD.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening objętościowy!?!?!?!?!

Następny temat

Siła na wszystko co sie da ??!! :)

WHEY premium