SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalić tłuszcz.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Mam na imie Dominik i posiadam 14 lat
Mam 170 cm wzrostu i 73 kg.
Chce rozpocząć ćwiczenia i naprawić swoje ciało.
Mam zamiar ćwiczyć codziennie godzinę lub dwie, tylko, że jestem laikiem.
Mam zamiar ćwiczyć w domu.
Posiadam http://www.salonfitness.pl/images/BW-3210_2005_copy.jpg oraz bieżnie.
Mam dużo tłuszczu w partiach brzusznych.
Mam też przysłowowe "boki" i nie wielkie piersi, które jednak widać przy ściślejszej koszulce.

Głównym moim założeniem jest spalić tłuszcz z brzucha i z ud.
Potem budować mięsnie brzucha oraz "bajcepsy".


I z tego powodu mam do was prośbe abyście ułożyli mi plan ćwiczeń na spalenie tłuszczu a potem drugą na klatke i mięśnie.
Proszę, dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1144
Jeśli faktycznie chcesz chudnąć, poczytaj o diecie, sprawdź ile jesz kalorii i ile spalasz. Dla chudnięcia bilans musi być na minus, dla wzrostu na plus.

Co do ćwiczeń, najlepszą opcją byłby trening siłowy FBW 3x w tygodniu, np poniedziałek, środa, piątek. Natomiast między dniami treningowymi wpleć jakieś aeroby, np bieganie 20-30min, wtorek-czwartek-sobota. Niedziele zostaw na odpoczynek.

Poczytaj trochę wcześniej arty na tym forum. Rozjaśnią Ci wiele. Plan treningowy układa się samemu, tutaj daje się tylko do poprawy.

Poza tym co do treningu siłowego, nie jestem p[ewien czy powinieneś go wykonywać w tym wieku. Jesteś w czasie wzmożonego wzrostu, kręgosłup jest "miękki", i przesadzenie z ciężarem może być kontuzjogenne. Lepiej może zamiast FBW dorzuć trening domatora: pompki zwykłe/tyłem, podciąganie na drążku, przysiady, na mięśnie brzucha program ABSII.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Za młody jesteś na redukcję.

Ćwicz sobie lekko-odżywiaj się zdrowo a z czasem wygląd się poprawi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8078
dlaczego za młody na redukcje ? ;) myśle że aerobami sobie krzywdy nie zrobi.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52768
idż pograj w piłkę z chłopakami, nie jedz junk food'ow. nie pij gazowanych słodkich napojów. jedz zdrowo i będzie ok :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
dabadu - nie jestesm zapalencem w piłke nożna
pozatym jest zimna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8078
moim zdaniem możesz kręcić aeroby albo interwały.zima w tym nie przeszkadza.calkiem przyjemnie biega się w zime.dla chcacego nic trudnego.a jak niechcesz to np. rowerek stacjonarny, bieżnia itp

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2071
Zgadzam się z dabadu. Wystarczy żeby młody wykluczył z jadłospisu słodycze, fast-food, chipsy, kolorowe słodzone napoje, jadł często ale zdrowe i niewielkie posiłki. Trening siłowy mimo młodego wieku też nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2071
Nie popadajmy w skrajności
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6072
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o moim planie treningowym ?

Następny temat

Boks, siłka, regeneracja

electro
Polecane artykuły