SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
jak będziesz chciał się z mostu rzucić, też zrobisz głosowanie na forum?
rób jak uważasz, ja bym ciął.

oraz
spuścił w******* temu, kto by mi tak c***ową dziarę zrobił.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2664
Chciałem właśnie pisać - ale sobie tygrysa yebłeś

Pomogłem? -> zarzuć soga.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
a więc przez swięta poszalałem ... i dziś juz dieta jest. Pytanie: czy na redukcjii może być trening 5,6 x w tyg?? - wszystko odzielnie bym robł
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
starczą 3-4 treningi na podstawowych ćwiczeniach.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
a jak łaczyć partie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1474
Yo. Dymatize viper jest drogi i jakiegos szalu nie ma, ale chyba jak narazie tylko ja mam taka opinie o nim, moze dlatego ze na mnie tego typu suple chyba nie dzialaja wcinalem tez Dymatize DymaBurn(daje z pyska papryka potem) tez szalu nie ma wczoraj zaczalem Lipo 6 Black i to chyba bedzie cos ciekawszego.;P

Visca el'Barca

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3821
kolego, rusz d**ę i dodaj aero! Gdybyś trzaskał solidne aero to fat by polecial, i to nawet bez super diety w Twoim wieku. Bo tak samą siłką wolno Ci to idzie, zamulasz sobie matabolizm, co może mieć fatalny wpływ na Twój rozwój, dzieciaku

Tracisz kasę na suple... Zamiast spalaczy dodałbyś przynajmniej 20-30 minut szybkiego marszu a efekty byłby 10 razy lepszy

Zmieniony przez - dekarski w dniu 2011-01-02 11:08:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
dekarski w jednym z twoich postów przeczytalem , ze aby spalic tluszcz z nog trzeba pierw robić siłowo a pózniej typowo aerobowo , to samo tyczy sie brzucha?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3821
tak jest. Komórki tłuszczowe podczas siłowego niejako się "odlepiają", potem robisz aero, ktore je spala.

Nie jesteś przystosowany do takiego wysiłku, więc jak zrobisz aero to dla organizmu będzie szok i naprawdę sporo fatu spalisz.
Weź wykręć 5 razy w ciągu tygodnia aero[30 minut, szybki marsz 7km/h]. Zobaczysz jak waga pójdzie w dół. Efekty jakich żaden spalacz Ci nie da. Czekam na relację :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
ale to robić np miesiąc siłowo a później typowo na rzeżbe? czy odrazu po siłowym aero?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

29lat 78kg 178cm wzrostu

Następny temat

zepsuty metabolizm a zmana nawykow i chec zdrowego zycia!

electro
Polecane artykuły