SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
przetworzyonych tzn. co np.? wzrostu mam okolo 170 , jestem nizszy o kilka cm(nie więcej niż 5) od rodziców .w moim przypadku chyba , aż tak bardzo sie ta góra sama nie rozrośnie , ze względu na to ze juz te 2 lata cwiczę.a na diecie myslę , żeby pociągnąć do końca roku jeszcze, bo wiem ze te zasady w moim przypadku się nie sprawdzą.

Zmieniony przez - kubad13 w dniu 2010-11-25 08:30:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
miesiąc juz tne na 1800kcal i niestety nie widze jakiś znacznych efektów , czy uciąć węgle / białko lub tluszcze? zostało mi jeszcze 60 sztuk OxyElite pro , więc miesiąc na tym zrobie , chce zrobić minus 10 cm w talii , jest to mozliwe w ogóle? na samej diecie z ujemnym bilansem jestem miesiąc , a przed tym jeszcze bylo miesiąc LOW(zero) Carbo.zależy mi na tej redukcji , bo od stycznia chciał bym czysto masować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
1800 przy Twojej wadze to ledwo BMR przy niedużej aktywności. Poza tym napisałem już, że drastyczne cięcie kcal to nie jest sposób dla Ciebie. Powinieneś mieć, przy średnio aktywnym trybie życia 2200-2300 jako bilans zerowy i z takiego pułapu startujesz, Później schodzisz max do 2000, nie niżej /Uwzględniając Twój wiek można by jeszcze trochę podbić do góry/. Zasada jest taka - zwiększasz aktywność, a nie tniesz kcal. I pokaż mi jak wyglądało u Ciebie LC

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
mysle , że nie ma po co pisac o LOW carbo bo juz miesiąc na nim nie jestem ... więc bede na razie dalej jechał na tym 1800 i zobacze jakie bedą efekty za miesiąc , bo jak bym teraz podbil kcal , to efekt by był odwrotny do zamierzanego, mam spalacz z najwyzszej półki i przy tym bilans ujemny , powinno leciec dużo szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Rób jak uważasz. Ja swoje napisałem.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
na jakiejs stronie,którą znalazłem w temacie wraz z instrukcją obliczania bf (na forum sfd) po wpisaniu danych wyszło mi bf 47% , czy to mozliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917


świeża fotka. Widać jakąś poprawe? wydaje mi się osobiście ,że jest troszkę lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
g-ów-no widac na tej focie, to i jak mamy ocenic progres!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
więc zostało jeszcze 27 dni , cwiczę co 2 dni , czy nie lepiej jak bym teraz wszytskie partie zaczął robić odzielnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Z brzucha zeszlo ladnie, plecy sie poprawily talia, bardzo ladnie zaznaczaja sie skosne brzucha, do tego powoli wychodzi czworoglowy uda. Progres jest dal bym Sume Otrzymanych Glosów ale mam za daleko kursorem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

29lat 78kg 178cm wzrostu

Następny temat

zepsuty metabolizm a zmana nawykow i chec zdrowego zycia!

WHEY premium