SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 697
Bardzo tłusto i to wcięcie w tali Redukuj bo jest co a będzie lepiej POzdro.

Ps.Nie wciągaj brzucha przy robieniu zdjęć

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
a na którym zdjęciu jest wciągnięty niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 697
na 2 ewidentnie i na 1 prawdopodobnie też :) kogo chcesz oszukać samego siebie?

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
hehe dobra ... Ty wiesz lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
ladna napinka na 2 zdjęciu. ;]

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
w realu jest lepiej , fotka akurat się rozmazała w miejscu gdzie powinno być widać plecy.Wczoraj sie ważyłem i waga wskazała 74kg:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
patrząc w lustro jestem coraz bardziej przekonany , że to co spalam , to praktycznie same mięsnie.Czy spalacz,który biorę , nie powinien zabezpieczać mięsni? czy kreatyna faktycznie coś daje w tym temacie?(ta co jem to jakaś coolfram)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4730
Jak w miesiąc zrzuciłeś 8-10kg to raczej jest coś nie tak. Palisz mięcho - wklej lepiej diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
1.Chleb pełnoziarnisty(lekko posmarowany masłem) + jajecznica z 3 jaj z cebulą(niestety , ale nic innego mi nie wchodzi jest to wcześnie rano - przed szkołą )
2.Niestety również chleb pełnoziarnisty z jakąś wędliną drobiową(szkoła i nie dam rady inaczej- próbowałem )
3.Obiad - ryż brązowy + pierś z kurczaka przeważnie albo ryba zamiast piersi i jakas surówka
4.ryż biały + mięso , albo wypije białko jak juz nie mam czasu sie bawić(jest to posiłek przed treningiem)
5.robie czasami naleśniki LOW CARBO ( jajko+odzywka białkowa + twaróg i słodzik i oliwa z oliwek jak zdrowe tluszcze)lub dzisiaj zrobiłem ,, sernik z patelni na szybko'' - skład praktczne ten sam co naleśniki

ta dieta jest od kilku tygodni , pierwszy miesiąc jechałem na LOW Carbo , teraz jem minus 300 kcal. od zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
posiłek potreningowy tragedia .... nie dość że nie ma węgli , źródłem białka jest twaróg który sie wchłania najwolniej , to jeszcze dodałeś tam tłuszcz żeby spowolnić trawienie

przed treningiem dałbym coś z mniejszym IG.A gdzie kolacja ?Co z warzywami ?

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-11-22 22:19:22

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

29lat 78kg 178cm wzrostu

Następny temat

zepsuty metabolizm a zmana nawykow i chec zdrowego zycia!

WHEY premium