SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w doborze Gainera, cel - Masa!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
Witam serdecznie,

drodzy koledzy,prosiłbym o pomoc odnośnie doboru Gainer który będzie najlepszy w połączeniu z kretyną(mono/jabczan) dla dziewczyny która chce przybrać kilka kg(4-5kg) ćwicząć na siłowni 3 razy w tygodniu plus 2h w tygodniu intensywnych ćwiczeń na WF-ie.

Gainery które według mnie powinny pomóc w osiągnięciu tego celu.

Będę wdzięczny za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
Zapomniałem wypisać gainery o które mi chodzi...


1) Mass UP - Activ Lab

2) Mass XXL - TREC

3) Mega Mass Weider

4) Mutant Mass PVL
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6352
smakowo bez konkurencji 3, ale też sporo cukrów prostych

najlepszej jakości węgle nr 4

ale to i tak jest tylko uzupełnienie diety

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 549
Mutant Mass
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2584
pokręciło was! dla dziewczyny jakieś gainery?! bez sensu!! po co komu gainer, chyba ze na bombie...
dział odzywianie...
suplementy to nie cudowne srodki

yo!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
Chodzi o dodatek do diety,jest szczupła i jest jej ciężko przytyć...Cud, że przekonałem ją do treningów siłowych.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709975
2 lub 4

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3448
Jak dla mnie źle zrobiłeś.
Już to co napisałeś jest ze sobą sprzeczne:

"2h w tygodniu intensywnych ćwiczeń na WF-ie".

Czy widziałeś intensywny trening lasek na wf-ie? Bo ja nie, co prawda może one uważają, że jest ciężki, ale tak jest jak tylko przebiegną 2 okrążenia wokół boiska.

Kreatyna już na początku bez sensu..., aby wzięła kretę to powinna chociaż te kilka miesięcy poćwiczyć, a czy Ty na serio cchesz mieć za laskę jakiegoś mięśniaka?

Jeśli chcesz, aby przytyła to niech zacznie się dobrze odżywiać i zrobi badania na jakieś robactwa, bo możliwe, że karmi kilku kumpli ;D.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
Wyniki badań ma "książkowe",jest poprostu z natury bardzo szczupła i źle się z tym czuje.Nie chce żeby brała sterydy więc chce wykombinowac coś zdrowszego...

Mam własną siłownie więc ma ją do dyspozycji 24h/dobe przez 7 dni w tygodniu,ciężko było ją do tego przekonać ale się udało.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3448
Patrz wyżej....

W ogóle nie wiem po co piszesz o jakiś sterydach? Ona jest tak zdesperowana czy co?

Jak dla mnie niech zacznie biegać i ćwiczyć brzuch, a tak to niech zapisze się na jakiś fitness.

3000kcal i nie ma mocnych...

DIETA!

Napisz co je, kiedy i w jakiś proporcjach b/w/t.

No i jeszcze jak ze słodyczami?

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl. cel: masa. Pytanie o dawkowanie.

Następny temat

xp+mono

Shoty
Polecane artykuły