siemka mam problem z nadwaga mam 21 lat i waże 100kg i 106cm w pasie przy wzroście 180cm chcem schudnać do 90kg i 95cm w pasie narazie stosjue A6W i jestem na 23 dniu mysle ze wytrzymam caly cykl tego ćwiczenia rowniez po 3 miesiecznej przerwie wrocilem na silownie i dozucilem do tego prawie codziennie rowerek po 40-50min zaraz po przebudzeniu tak samo jak A6W plus hala raz w tygodniu 2h........Moj plan żywieniowy to rano serek wiejski 200g plus 2 kromki pelnoziarnistego chleba 3h pozniej Serek wiejski 200g plus dwie kromki pelnoziarnistego chleba na obiad pólł torebki ryżu z kurczakiem niestety z sosem bez tego nie daje zjesc ryzu na kolacje jajka gotowane badz smazone niekiedy Jogurt 200g.....oraz zacząłem brać LipoX Z-9 Pack dozucam fotke.....Licze na pomoc czy dobrze robie a jak zle to co zmienic by bylo dobrze
Krzysztof Piekarz
