Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
39
Witam, mam 17 lat mam 176cm wzrostu, moja waga : 71kg. Gram w piłkę nożną, a dokładniej chodzę do szkoły sportowej trening cały tydzień oprócz poniedziałku, basen w szkole,biegam czasami wieczorami, siłownia w szkole(atlas) i w domu(2 ławeczki-skośna, prosta, wyciąg na plecy, worek, sztanga łamana oraz prosta, duże obciążenie. Proszę o dwie rzeczy, Dobranie dla mnie odżywek(brałem już nitrobolon I oraz II(można powiedzieć brak efektów) oraz kreatynę. Nie mam ułożonej Diety lecz uważam co wyciągam z lodówki :D Zależy mi na przybraniu trochę masy i pięknie wyrzeźbić sylwetkę. Druga moja prośba to jeśli ktoś może ułożyć mi plan treningowy(z tego co wymieniłem)
Z góry dzięki :)
Szacuny
1
Napisanych postów
152
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2744
Powiem Ci tak, bez dietki będzie Ciężko. Co do planu leć do innego działu tam chłopaki Ci pomogą. Hmmm bo nawet Ci gainer i białko nie pomoże jak jedzenie będziesz miał mierne, z kreatyną to samo