SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mile widziana pomoc:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
Witam, mam 17 lat mam 176cm wzrostu, moja waga : 71kg. Gram w piłkę nożną, a dokładniej chodzę do szkoły sportowej trening cały tydzień oprócz poniedziałku, basen w szkole,biegam czasami wieczorami, siłownia w szkole(atlas) i w domu(2 ławeczki-skośna, prosta, wyciąg na plecy, worek, sztanga łamana oraz prosta, duże obciążenie. Proszę o dwie rzeczy, Dobranie dla mnie odżywek(brałem już nitrobolon I oraz II(można powiedzieć brak efektów) oraz kreatynę. Nie mam ułożonej Diety lecz uważam co wyciągam z lodówki :D Zależy mi na przybraniu trochę masy i pięknie wyrzeźbić sylwetkę. Druga moja prośba to jeśli ktoś może ułożyć mi plan treningowy(z tego co wymieniłem)
Z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2744
Powiem Ci tak, bez dietki będzie Ciężko. Co do planu leć do innego działu tam chłopaki Ci pomogą. Hmmm bo nawet Ci gainer i białko nie pomoże jak jedzenie będziesz miał mierne, z kreatyną to samo
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
twoj cel jest bardzo trudny, a fakt ze nie masz diety sprawia, ze niemozliwy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2744
:( a dasz rade z Dietą czy nie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
zależy jaka ta dieta miała by być?
Przygotowanie jedzenia do szkoły nie wchodzi w grę.
Przed, po owszem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2744
to idz do działu odżywianie i poproś o pomoc w ułożeniu diety , opisz co i jak. Potem jak bedziesz miał diete to pomożemy Ci w suplach ok?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
ok, Dzięki :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa czy vita min??

Następny temat

zakupiłem gold standard whey 100 % i ...

electro
Polecane artykuły