SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening po przerwie. Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 285
Witam. Zamierzam wrócić po 2miesiacach przerwy do siłowni, wcześniej przez okres wakacji ćwiczyłem nieregularnie, proszę was o pomoc w doborze planu, co najlepiej teraz zacząć? pomoże ktoś ułożyć ukierunkować abym wrócił do formy? Jestem ektomorfikiem, 170cm waga 53 obecnie, schudłem sporo z jakieś 6-7 kg. Proszę was o pomoc. Z góry dzięki.;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 53

Wzrost: 170

Cel treningowy: powrot po przerwie, potem masa

Staż treningowy na słowni: 2 lata z przerwami

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki, ławka prosta

Dieta: w trakcie układania

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak. moze jakis gainer po miesiacu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Na rozkręcenie może jakieś FBW?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9742
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
wiem, wiem że nie jesteś nowicjuszem ale przeczytaj początek:Na początek rozwińmy, co to właściwie jest to ACT.
ACT (Aerobic Circuit Training) to aerobiczny trening obwodowy.

Do kogo adresowany jest ten trening?
Ten typ treningu adresowany jest przedewszystkim do nowicjuszy. Służy on im jako wstęp do prawdziwej zabawy z sportami siłowymi. Jest on także polecany dla osób bardziej zaawansowanych, które wracają do sportów siłowych po dłuższej przerwie. Może on także być stosowany jako trening regeneracyjny, lub wytrzymałościowy.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 285
czyli co ? najlepiej act na poczatek teraz przez jakies 4 tygodnie a potem hmm fbw albo split? chyba fbw lepsze bedzie pewnie w moim przypadku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9742
zrób albo act, albo fbw- one się praktycznie niewiele różnią. poczytaj co Ci lepiej odpowiada i sru:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy a zrzucanie brzucha.

Następny temat

Przedramiona - pytanie

electro
Polecane artykuły