Witam. Zamierzam wrócić po 2miesiacach przerwy do siłowni, wcześniej przez okres wakacji ćwiczyłem nieregularnie, proszę was o pomoc w doborze planu, co najlepiej teraz zacząć? pomoże ktoś ułożyć ukierunkować abym wrócił do formy? Jestem ektomorfikiem, 170cm waga 53 obecnie, schudłem sporo z jakieś 6-7 kg. Proszę was o pomoc. Z góry dzięki.;)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 53
Wzrost: 170
Cel treningowy: powrot po przerwie, potem masa
Staż treningowy na słowni: 2 lata z przerwami
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki, ławka prosta
Dieta: w trakcie układania
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak. moze jakis gainer po miesiacu?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 53
Wzrost: 170
Cel treningowy: powrot po przerwie, potem masa
Staż treningowy na słowni: 2 lata z przerwami
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki, ławka prosta
Dieta: w trakcie układania
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak. moze jakis gainer po miesiacu?
Krzysztof Piekarz
