SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening po przerwie ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Witam jaki trening zastosować po przerwie od siłowni ? Ostatnio trenowałem FBW podstawowe :

1.Przysiad
2.RLD
3.Wyciskanie
4.Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
5.Military press
6.Podciąganie na drążku

Po tym treningu siła poszła masa troszkę lecz chodziłem w kratkę i popijałem - wiem , wiem głupota ale teraz chciałbym zacząć od nowa i naprawdę solidnie tak więc jaki trening najlepszy ? Co do diety to jest , także się nie martwcie wstawiałem ją już w dział odżywianie i "ok". Odżywki mam białko na uzupełnienie , witaminy + omega 3 i kuracja na pompę i siłę - przed treningówka.

Fakt , że miałem sporą przerwę i co znów zaczynać od FBW podstawowego ? Może ktoś coś doradzi. Nie chce na gotowe byście mi wszystko na talerz dawali z dietą też sam sobie radziłem ja proszę tylko o rady o pokierowanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6072
Wypełnij ankietę

"Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Możesz jechać dalej tym planem który podałeś jeśli zaczynasz po przerwie i nie masz żadnych przeciwwskazań medycznych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie obwodu bicepsa/tricepsa

Następny temat

Jaki trening na zbicie masy

WHEY premium