SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sucha masa mięśniowa.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7276
Jakie brać suple żeby dobrze rozwijać suchą masę mięśniową. Z dieta trudno.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 19

Waga: 108

Wzrost: 192

Cel cyklu: rozwój suchej masy mięsniowej

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: pływanie

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: HMBolon i Dextrex juice jestem w trakcie.

ilość dni wolnych od kreatyny: nie brałem

przewidziane finanse na cykl: obojętne

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 1 rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
niema takich suplementów
sucha masa - dieta -manipulowanie rozkładem b/w/t - bilansem kalorycznym

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7276
Właśnie z tym jest problem. Bo mam taki plan zajęć, że ręce opadają. To w takim układzie co brać, aby za bardzo nie przybrać na masie, a zwiększyć masę mięśniową?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
to w takim razie nie licz na suchą masę
myślicie że połykanie kapsułek załatwi wszystko,ale nie ma tak prosto
trzeba trochę własnej inicjatywy

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
Zwiększenie masy miesniowej = zwiekszenie masy ciała.

Nawet jak brałbys Venoma 500/200 czy Vipera ktore sa na spalanie tluszczu a mialbys diete ostro nabita z duzym plusem kalorycznym to bys tył zamiast spalac.

Wiec odzywki tutaj nie zadziałaja jesli nie wyliczysz sobie i nie sprobujesz rozlozyc diety w ciagu dnia.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7276
Dzięki za uświadomienie. Postanawiam jednak przybrać na tej masie. Tylko jakie suple teraz mi doradźcie myślałem żeby odstawić dextrozę i może Gaineratora spróbowac. A HMBbolona na jabłczan kreatyny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
mozesz uzupelniac diete gaineratorem
i staraj sie maksymalnie duzo wycisnac z diety, trzeba jesc co ok. 3h zeby utrzymywac szybkie tempo metabolizmu
mozesz wypijac shake'i wymykajac sie pod pretekstem toalety
albo na wykladach/cwiczeniach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Nie przesadzajcie. Co 3h to zawsze się znajdzie pora na zjedzenie lub wypicie czegoś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
...nawet co 4h, a dużo papu i będzie git.

Niegdyś spotkałem się z teorią jak i praktyką jednego osobnika który uważał jedzenie co 3h za błąd i sam spożywał posiłki nawet co 5h, za to w konkretnych ilościach i na złe mu to nie wychodziło.

Według jego tezy taki rzadszy 'wyrzut' odpowiedniej ilości aminokwasów, niesie za sobą więcej korzyści niżeli ich niemalże ciągła obecność i dostępność dla organizmu.

I imo miałoby to nawet zastosowanie w praktyce i sam kiedyś tego próbowałem, lecz padłem po 3dniach z taką ilością żarcia.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer a kreatyna

Następny temat

Ktore białko wybrać?

electro
Polecane artykuły