Szacuny
6
Napisanych postów
1997
Wiek
13 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
12712
uwzględniając opaleniznę i trochę inny kąt robienia zdjęcia to wielkiej róznicy nie widać... na pewno barki podeszły troche i szerokość pleców jest już w miarę :)
ale większość lasek Ci powie że lepiej wyglądałeś w 2008 ;p
Szacuny
2
Napisanych postów
110
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2123
Tak, wiem szału jak na 2 lata nie ma, ale teraz zaczalem porzadnie jesc i zmieniłem trening co dało mi poteznego kopa w dupe :) W miesiąc 1,5 cm w łapie zrobiłem. Regress wymiata ;)
W 2008 mialem na pompie 35 w łapie teraz normalnie jest 39, sila i obwody poszly nie zle w gore
Tak, to prawda, mam wade postawy - dlatego tez zaczalem cwiczyc, mam takze kurza klatke dlatego postanowilem mase złapac, jeszcze troche i zaczne redukcje i mysle ze bedzie dobrze wygladalo:)
Zmieniony przez - furiata w dniu 2010-11-14 13:31:31
Zmieniony przez - furiata w dniu 2010-11-14 13:38:43
Szacuny
15
Napisanych postów
2284
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
29964
Wyglądasz jak sportowiec,estetycznie ale jakbym Cie zobaczył przypadkiem to nie pomyślałbym o siłowni.Jeżeli nie trenujesz kulturystycznie to jak i w jakim celu?Woóle nie robisz klaty?Jest masakrycznie zaniedbana
Szacuny
2
Napisanych postów
110
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2123
Klate robie, wręcz cisne, jakbym dał zdjecie z boku to bys zobaczyl ze nie jest taka mała - góra klatki jest dosc spora. Mam problem z rozciagnieciem jej u dołu poniewaz mam kurza klatke i mostek jest wypchniety do przodu co powoduje ze klatka z przodu nie wyglada zbyt dobrze. Cwicze w celu poprawienia estetyki, potrzebuje wiecej miesnia zeby to lepiej wyglądało.
To moj trening na klatke:
Dipsy 4 x 15
Wyciskanie płasko
6 x 100kg
8 x 90kg
10 x 90kg
12 x 90kg
Wyciskanie skos w gore
6 x 90
8 x 85
10 x 80
12 x 80
"Kielich"
12 x 32kg hantelek 4 serie
Rozpietki
4 serie po 12 powt jakies 18kg na hantli
Od miesiaca widze niezla poprawe, czuje sie nieziemsko dzieki regressowi ;)
Szacuny
15
Napisanych postów
2284
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
29964
Hmm osobiscie bym odwrócił kolejność obciążenia w serii (od mniejszego do większego) i zastąpił sztangę w płaskiej na hantle ale skoro widzisz progress to na razie chyba nie ma sensu :)