:)Witam wszystkich. Wiem że kobiet z moim problemem jest dużo i tego tematu też mase na tym forum ale nigdzie nie znalazłam konkretnej porady.
Mam problem z udami, a szczególnie z wewnętrzną stroną która jest tak mocno obtłuszczona że aż się obciera. Nie mam za dużo czasu ani nigdzie w pobliżu siłowni. Nie mam pojęcia co to aeoroby itd. Zaczęłam od wczoraj wbiegać po schodach nie wiem czy to dobre ćwiczenie aby zrzucić tłuszcz w tej parti ciała. Nie wiem co jeszcze robić mam dwójke małych dzieci wiec baseny itd też odpada, może jakieś ćwiczenia w domu? tylko jakie?
Bardzo prosze o konkretną pomoc i w miare zrozumiałą dla laika - bo nie mieszcze się już w żadne spodnie.
Mam niedoczynność tarczycy i hashimoto więc nie wiem czy wolno mi brać jakieś suplementy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Zmieniony przez - agusinska w dniu 2010-11-03 15:26:42
Zmieniony przez - agusinska w dniu 2010-11-03 15:29:12
Mam problem z udami, a szczególnie z wewnętrzną stroną która jest tak mocno obtłuszczona że aż się obciera. Nie mam za dużo czasu ani nigdzie w pobliżu siłowni. Nie mam pojęcia co to aeoroby itd. Zaczęłam od wczoraj wbiegać po schodach nie wiem czy to dobre ćwiczenie aby zrzucić tłuszcz w tej parti ciała. Nie wiem co jeszcze robić mam dwójke małych dzieci wiec baseny itd też odpada, może jakieś ćwiczenia w domu? tylko jakie?
Bardzo prosze o konkretną pomoc i w miare zrozumiałą dla laika - bo nie mieszcze się już w żadne spodnie.
Mam niedoczynność tarczycy i hashimoto więc nie wiem czy wolno mi brać jakieś suplementy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Zmieniony przez - agusinska w dniu 2010-11-03 15:26:42
Zmieniony przez - agusinska w dniu 2010-11-03 15:29:12
Krzysztof Piekarz
