Witam, ostatnio zakupiłem Gain Bolic 6000, i niewiem z w czym można go rozpuszczać, można podobno i z mlekiem(rzeczywiscie, lepiej smakuje), no ale przecież ten hardgainer zawiera także kreatynę, a ta o ile mi wiadomo nie idzie za bardzo w parze z mlekiem. Więc chciałbym żeby ktoś mi wyjaśnił czy można GB 6000 spożywać z mlekiem czy tylko z wodą. Pytam ze względu na obecny w nim monohydrat.
A druga sprawa: W dni treningowe biorę 2 porcje: jakieś 60 gram na godzinę przed treningiem, oraz 100 gram godzinę po treningu. natomiast w pozostałe dni 2 porcje po 60 gram na godzinę przed posiłkiem. Czy to jest prawidłowe dawkowanie tej odżywki?
Bo są naprawdę różne sposoby dawkowania a ja nie wiem który wybrać.
A druga sprawa: W dni treningowe biorę 2 porcje: jakieś 60 gram na godzinę przed treningiem, oraz 100 gram godzinę po treningu. natomiast w pozostałe dni 2 porcje po 60 gram na godzinę przed posiłkiem. Czy to jest prawidłowe dawkowanie tej odżywki?
Bo są naprawdę różne sposoby dawkowania a ja nie wiem który wybrać.
Krzysztof Piekarz