SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

przysiad a raczej jego forma

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 749
czesc panowie i panie , zastanawia mnie glebokosc przysiadu, ruznie to zaobserwowalem, inaczej slyszalem, a jeszcze inaczej czytalem. Trzeba robic przysiad całkiem do ziemi tylkiem?, a moze ktos dalby link z jakims filmikiem dokladnie pokazujacym glebokosc, mam ciagle watpliwosci przez co nie moge poznac swojego maximum, moze wystarczylby jakis najprostszy zeskanowany rysuneczek, z góry dzieki

pozdrowienia

pozdrowienia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10579
Ani mnie to nie śmieszy, ani nie wydaje mi się głupie.

Gdyby zawodnik siadał powoli i łatwo możnaby dostrzec moment dosiadu, to nie byłoby problemu. Jednak spora część zawodników siada szybko. Przysłania ich asekuracja, czarny czy granatowy kostium utrudnia obserwację, podobnie zresztą słabe oświetlenie czy cienie asekurantów na zawodniku. Są różne punkty widoczności, z których widać raz lepiej, a raz gorzej moment dosiadu. Zwykle jedną nogę widać lepiej, drugą gorzej. Przeważnie preferowani są sędziowie boczni, zdarza się też że sędzia środkowy - w siadach sumo.

Aha, Kępczyński 2 i 3 przysiad miał do zaliczenia. A sądząc po lewej nodze - siadał głębiej niż potrzeba!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27546
przysiad jest zaliczony gdy:
tulow obnizony jest do momentu gdy gorna powierzchnia ud w stawie biodrowym znajdzie sie nizej niz wierzcholki kolan.
Nie trzeba dotykac posladkami do piet


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27250


...

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10579


Mój werdykt jest na obrazku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15547
na zawodach zosałby wychwycony taki błąd?

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Ojjjjjjjjjj kingeri dales plame
Na sedziego musialbys sie chyba podszkolic

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10579
Na zdjeciu wygląda to inaczej niż w rzeczywistości - jest za mało szczegółów. Nawet po powiększeniu. Siad jest na granicy zaliczenia, a jak rozrysowałem - nawet za płytki.

Gdyby sędzia siedział z przodu a zawodnik miał grube, wystające w górę uda, to taki przysiad mógłby być zaliczony w przypadku niepewnosci sędziego.
Natomiast sędziowie boczni spaliliby go bez wahania.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27250


Power comes from God.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Do parkera lub kingeri, sorry że nie z tematem nie chce mowego posta zakładać.
Pod jakim kątem ustawić ławke do skosu w dół w treningu na siłę. Żeby było jak najlepiej.

--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest jak sztanga, ciężkie ale do unieśenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27250
Ogólnie przyjmuje sie 45 stopni.Ale niektórzy wolą trochę mniejszy kąt, powiedzmy 30-20 stopni.


Power comes from God.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Kingeri

45 stopni ?!!!

Ty naprawdę trenujesz na takim skosie w dol?
Pierwsze słysze o trenowaniu na sile na takim skosie
Nie za duzo?

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs nr 2 - Verona na pewno wie ;-D

Następny temat

do kingeri

electro
Polecane artykuły