Witam przeleciałem juz wszystkie tematy I czytałem wasze artykuły podobał mi sie ten od pana FAVTAG ale wracając do tematu kreatyny , jestem tzw fizolem wiecie taki co za.... Za najniższą krajowa na budowie no I biegam z ciężarami jak idiota po całej budowie I także trenowałem no cóż teraz siedze w uk gdzie sie nic nie robi w pracy , to ostro trenuję. I tu jest me pytanie , mam jeszcze trochę pary i lekką nadwage i przerwe w treningu czy po miesiącu treningu moge sięgnąć po kreatyne bo nigdy nie sięgnąłem po żadne dopalacze czy odzywki.
BYLE DO PRZODU
Krzysztof Piekarz

chyba juz od tygodnia przegladam wszystko co mnie interesuje tak ze prosze sie nie obrazac. I z gory przepraszam ze pytam :(