SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branie monohydratu kreatyny a bieganie i ciężka praca fizyczna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Ostatnio zakupiłem 120 kapsułek monohydratu kreatyny Olimpu, w każdej kapsułce jest 1250mg kreatyny. I w związku z tym mam pare pytań. Moim najważniejszym celem jest kondycja, chciałbym ją poprawić. W dodatku ostatnio mam ciężką prace fizyczną, codziennie pracuje około 6-7 godzin dziennie, pije około 5-6l wody niegazowanej dziennie. I po zapoznaniu się z tymi informacjami chciałbym abyście odpowiedzieli mi na parę pytań.
Czy zwiększenie wagi poprzez retencję wody będzie adekwatne do zwiększenia wytrzymałości i siły mięśni podczas biegania?
Jak powinienem dawkować monohydrat?
Byłbym wdzięczny za udzielenie odpowiedzi na pytania i wskazówek odnośnie kreatyny.

Wiek : 16

Waga : 80

Wzrost : 190

Staż treningowy : pół roku

Cel cyklu : Kondycja

Typ budowy : połączenie endo z mezo bardziej z naciskiem na endo.

Dieta : jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Dzięki za informację. Z wyspaniem jest ciężko i mam nadzieje że w końcu wyrobie sobie to by iść wcześniej spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To czy zwiekszysz wage bedzie zalezne od treningu a przedewszystkim od dobrej diety na dodatnim bilansie kalorycznym.
Branie kreatyny w celu zwiekszenia wytrzymałosci ma sens - kreatyna przy odpowiednim treningu ukierunkowanym na owa wytrzymałosc pomoze Ci w osiagnieciu celu.
IMO za mało jej masz przydałoby sie ok 200 kapsów na 6-8 tyg cykl.
DT:4kapsy rano 4 kapsy po treningu
DNT:4kapsy rano.
Zdr

PS. Zwiekszenie masy miesniowej ZAZWYCZAJ obniza wytrzymałosc

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-06-30 19:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Dziękuje bardzo za pomoc.
Z dokupieniem problemu być nie powinno. Z dodatnim bilansem to nie wiem jak będzie, moje zapotrzebowanie wynosi na chwilę obecną ok. 3200kcal i jem nawet trochę więcej. Tylko jest jeden mankament, wyliczyłem sobie że dziennie spalam 3000kcal. Więc nawet zjedzenie 500kcal ponad zapotrzebowanie nic mi nie da bo będzie mi brakować 2500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Dziękuje bardzo za pomoc.
Z dokupieniem problemu być nie powinno. Z dodatnim bilansem to nie wiem jak będzie, moje zapotrzebowanie wynosiło przed wakacjami ok. 3200kcal i jem nawet trochę więcej. Tylko jest jeden mankament, wyliczyłem sobie że dziennie spalam 3000kcal. Więc nawet zjedzenie 500kcal ponad zapotrzebowanie nic mi nie da bo będzie mi brakować 2500kcal. Musiałbym jeść tyle co Phelps by mieć dietę na dodatnim bilansie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
I Ty masz siły chodzic, biegac itp??? Cos mi sie wierzyc nie chce 3000kcal dziennie to co Ty robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Biegać już za bardzo nie mam sił. Wstaje o 6 godzinie jem porządne śniadanie i jadę pracować do lasu. 6-7 godzin tam jestem z czego jakieś 45 minut na odpoczynek. Albo siekierka w łapę i cały czas obcinać nią gałęzie albo ładować na wóz i potem zrzucać i układać 2,5m belki średnio po 30kg każda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok i teraz zasadnicze pytanie : zalezy Ci na masie czy na wytrzymałosci?
Jesli na masie wpyerdalaj ile sie da. Dokup gainera, jedz wchooj ryzu kury itp itd podbijaj tłuszczami.
Jesli wytrzymałosc na Twoim miejscu dokupiłbym do krety BCAA, ew jakies białko i dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Zależy mi na wytrzymałości. Już po paru dniach zeszło mi sporo %bf bo widać trochę już mięśnie brzucha i w łapie przybyło 2-3cm. A białko też kupiłem. Aktualnie i tak jem codziennie około 200g białka nawet bez tej odżywki. Same jajka, twarogi, serki, ryż, tuńczyk, kurczak itp. mam w diecie. więc trochę tego białka jest no i węglowodanów około 400g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No to zapotrzebaowanie masz na ok 0 wiec ok w Twoim przypadku Zapotrzebowanie ok 3000 spalasz ok 3000 wiec na 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Tyle że ciekawe jak to będzie z bieganiem bo ja po tej robocie nie mam już sił, przebiegnę ten kilometr ale to ślimaczym tempem i z wieloma przystankami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie da sie miec wszystkiego na raz.
Wytrzymałosc mozesz poprawic rowniez w swojej pracy Zapyerdalaj, odpowiednio sie wysypiaj, odzywiaj i bedzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blok po suplach?:)

Następny temat

cell pump ile ml wody?

WHEY premium