SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple + ciezka praca fizyczna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Na poczatek troche o mnie:

- Wiek: 20
- Waga: 74 kg
- Wzrost: 180 cm
- Staż treningowy 5,5 miesiaca
- Dieta: jest
- Cel - budowa masy mięśniowej

Pracuje od miesiaca na kopalni i musze powiedziec ze zaczely sie problemy z utrzymaniem porzadnej diety :( Wiadomo warunki pod ziemia nie sa zbyt przyjazne wiec cudow ze soba nie moge brac (zwlaszcza gdy czesto nosze cos ciezkiego i balbym sie zeby np nie wypadlo mi pudelko z ryzem) W sumie problem dosc powazny a rosnac trzeba ;)

Postanowilem rozpisac sobie (wzorujac sie na poscie https://www.sfd.pl/temat281350/) trening z suplami ktore pomga mi utrzymac mase a mam nawet nadziej ze nawet zwiekszyc :)
Dodam tylko ze jesli chodzi o kreatyne to bedzie moj pierwszy cykl.


----listopad----

gain bolic 3kg
tcm w blistrach 4x30 (120caps)


----grudzien----

white blood (ewentualnie prosilbym o jakis lepszy zamiennik, szukalem pump juice ale nie moge dostac w sklepach internetowych)

----styczen----
Tutaj jest do wybrania jedna z opcji na zasasdzie stack+gainerek

1.xpand 2x 120 - 240zl

2.clout 2x149 = 256zl

3.horse power + kre alkalyn = 144+79 = 210zl

+

1.monster mass 3,8 kg - 105zl

lub
2.mass xxl 3kg - 84zl

Jesli cos jest zle to prosze o korekcje ewentualnie rady co lepiej wybrac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przekombinowane.
zrób cykl 6 tygodniowy na kreatynie, obojętnie jakiej, może byc tcm.
dodaj do tego gainera i carbo, może być BX i to wszystko.Gainera zabieraj do roboty też.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Czemu przekombinowane? Wydaje mi sie ze spoko, a z tym gainerem do pracy to dobry pomysl, tylko nie stanie sie z nim nic jak bedzie dlugo lezal w butelce ? Powiedzmy tak od godz. 4.30 - 9.00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
jedzenie to podstawa wiec jak nie możesz brać normalnego do pracy to chociaż gainera w butelce. Ważne jest byś nie chodził głodny, w kopalnie pewnie tez na nocna zmiane pracujesz wiec cykl dnia jest zaburzony.
Polecam witaminy i ZMA oraz omega 3 to standard który warto stosować stale.
CO do twojej rozpiski to j/w 4 tyg na kreatynie to mało. Ja osobiście nie jestem przekonany do TCM więc polecam np KA ale jak na ciebie działa to ok.

Na okres bez kreatyny polecam właśnie pump juice lub esterstacka który wychodzi ekonomicznie bo klepie niesamowicie już po jednej miarce a porcja to mniewięcej 3(osobiście 3 brać bym się nieodważył) White blood imo nieekonomicznie wychodzi.

Co do planów na styczeń to zawsze lepsze efekty daje 2 porcje stack dziennie niz nawet najleprzego jedna
Wybór miedzy XP a cloutem jest "czysto estetyczny" kto co lubi, bo oba bardzo dobre, podobnie z gainerami które tez sa z podobnej półki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
nie wiem jaka jest sytuacja u Ciebie w robocie, ale...

ja bym brał żarcie w pudłach i zostawiał je w jakimś miejscu gdzie nikt by ich nie naruszył czy cos w tym stylu...bierz gainera do roboty...

i tak jak poprzednik napisał wal krete teraz po co czekac :] wal 2x XP :] będziesz zadowolony lub xp+kre też będzie git

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Z tym zostawianiem jedzenia to w sumie niebardzo, jest opcja zeby zostawic na warsztacie i ewentualnie jesli uda sie wyjechac szybciej to wtedy zjesc. Gainerek w butelce ile moze przelezec ? Chodzi mi o to zeby sie nie popsul i zebym nie dostal sraki.

Wedlug waszych rad to moj plan wychodzi teraz mniej wiecej tak:

----listopad----

gain bolic 3kg

tcm w blistrach 4x30 (120caps) <- wystarczy na 6 tygodni? W domu mam jeszcze tcm na okolo 1,5 tygodnia (chyba ze zamienie na 2x XP ale nie wiem jak bedzie z kasa i w sumie to moj pierwszy cykl na krecie to nie wiem czy nie odstawic XP na pozniej)


----grudzien----

pump juice (dobra opcja ale nie moge nigdzie dostac :/ )ewentualnie esterstack (to nazwa czy poprostu cos na bazie estrow ? Prosze o jakas nazwe :) bo jeszcze zabardzo sie na tym nie znam)

----styczen----
2x XP lub
XP + kre
(zaleznie od kasy)
+
mass xxl 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Zmieniac cos jeszcze czy zostawic tak jak jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
dobrze jest brać 2X4 capsy dziennie czyli 120 to dużo zamało, na cyklona przynajmniej 300 capów potrzeba. Xp zostaw na później TCM powinien jak na pierwszy raz podziałać choć IMO kup lepiej do tego co już masz mono, podziała porównywalnie.
http://********/index.php?cmd=2&id=369 tu masz linka do esterstacka , to taka bogatsza wersja pump juice wychodzi tak jak mówiłem spoko bo 1 miarka wystarcza a porcja to na oko ze 3 miarki.

Gainera rób z mlekiem UHT (tm co w sklepie bez lodówki stoii ) powinien wytrzymać spokojnie 12h imo.
pozdro
aha gainera cały czas jedz wg braków w diecie nie tylko na kreatynie

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2006-10-16 20:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
To kupie chyba TCM bo szkoda mi tego co zostawil mi brat(na 1,5 tygodnia wystarczy). Polecacie do tego jeszcze jakis transporter w stylu dextroza, albo tauryna? Czy nie kupowac nic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
A moze carbo ? Prosze jeszcze o padnie ilosci jaka jest potrzebna na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
zasadniczo TCM daje rade bez transportu, choć zdania są podzielone, jeśli liczysz każdy grosz to olej transport a za kase kup wiecej masówki
a jeśli nie to min 30g carbo do każdej porcji i/lub tuarynę 1MC z olimpu wystarczy. Polecić moge jeszcze ALA jest to świetny ransporter a poza tym doskonały antyutleniacz, ale to już większy koszt.
pzd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw (?)

Następny temat

Rozpiska GAIN BOLIC 6000+BCAA+SYSTEM Protein 80

WHEY premium