SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ciezka praca fizyczna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Witam przeleciałem juz wszystkie tematy I czytałem wasze artykuły podobał mi sie ten od pana FAVTAG ale wracając do tematu kreatyny , jestem tzw fizolem wiecie taki co za.... Za najniższą krajowa na budowie no I biegam z ciężarami jak idiota po całej budowie I także trenowałem no cóż teraz siedze w uk gdzie sie nic nie robi w pracy , to ostro trenuję. I tu jest me pytanie , mam jeszcze trochę pary i lekką nadwage i przerwe w treningu czy po miesiącu treningu moge sięgnąć po kreatyne bo nigdy nie sięgnąłem po żadne dopalacze czy odzywki.

BYLE DO PRZODU

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
najlepiej do konca roku dobij na 'sucho' i od nowego roku jakas kreatynke mozna dac

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
Skoro poczytałeś temat naszego moda i inne to doskonale powinieneś wiedzieć że jeszcze nie pora na kreatyne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2233
'Witam przeleciałem juz wszystkie tematy I czytałem wasze artykuły podobał mi sie ten od pana FAVTAG ale wracając do tematu kreatyny...'

liczba przeczytanych artykułów: 14

mało mamy tych wszystkich artykułow na forum. Może niedługo będzie lepiej

Jestem optymistą, bycie kimkolwiek innym nic mi nie daje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Wczesniej czytalem bez loginu chyba juz od tygodnia przegladam wszystko co mnie interesuje tak ze prosze sie nie obrazac. I z gory przepraszam ze pytam :(

BYLE DO PRZODU

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekka nadwaga?
Odpuść krete.

BCAA + aeroby i od nowego roku możesz pomyślec o mono :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec Creatine 100% i Nitrobolon II

Następny temat

Proste pytanie - potrzebna konkretna odp

electro
Polecane artykuły