SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja- filmik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 63894

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
Na drugi dzien przejechalem 60 km w 56 minut, takze da sie jeszcze szybciej. Bardziej niz zmeczenie dokucza znudzenie heh, ale mysle, ze 100 km da sie zrobic w 1,5 h.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8989
Zastanawiam sie na jakich wy obciazeniach jezdzicie na stacjonarkach, bo kurcze, ja praktycznie zawsze na max jezdze i w 40min robie jakies 20km...
Nie wiem w sumie co by mi lepiej wyszlo, zmniejszyc obciazenie by bylo lzej, ale za to nogi szybciej lataly, czy moze dalej robic tak jak robie.

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250


Przeszedłem rower :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
@Ivesman gratuluje rezultatów, wiadomo, że robią wrażenie. Co do aerobów i problemów z kolanami poleciłbym stepper i suplementacje glukozaminą (o ile jej jeszcze nie stosujesz). Powodzenia w dalszych poczynaniach. Sog poleciał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4589
troszke kolega pojechał po bandzie, sam byłem po redukcji ok 30 kg w 6 miesięcy, podobno można zdrowo chudnąć max 1,5kg /tydzień...
jak u Ciebie ze zdrowiem ?
jaki wzrost? bo na zdjęciach za ch*ja nie wyglądasz na 120 kg ...
pzdr

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

...
Napisał(a)
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13799
A mnie ciekawi co z nadmiarem skóry???
Bo tego zdjęcia nie oddają przy utracie takiej wagi skóra robi się wiotka i można ją sporo sciągnąć. Jak sobie z tym poradziłeś/ radzisz???

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4652
Też chętnie się dowiem jak to robisz ze skórą ?

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 447
Wielki respekt chłopie!
A ja mam pytanie z innej beki...Czy przy trzymaniu się diety i ćwiczeniach pijesz wogóle alkohol? Jeżeli tak, to jak często? Jak dużo, hehe ?

Evolution, competition, progress!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
Hmm, co robie ze skora.. to zbyt intymne pytanie, a serio pisalem z 5 razy we wczesniejszych postach. a a co do alko, pije wodke glowie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Ale ty mnie motywujesz chlopie. Odchudzanie ze 110kg zaczalem 5 tygodni temu i dzisiaj na wadze wskoczylo 97kg :) Jest wolniej od ciebie, ale nie leca miesnie.
Od 102kg idzie wolniej, ale ciagle spada. Silownia 6x w tygodniu, silowy+aeroby i same aeroby na zmiane. Poczatki byly ciezkie, ale teraz sie juz przyzwyczailem i jest mi zle jak nie ide na silownie ;) Do tego dieta (bialko, bialko, bialko, ograniczylem bardzo wegle, alkohol przez te 5 tygodni byl pity tylko dwa razy, zero smieciowego jedzenia, jedzenie "domowe" raz w tygodniu) i recepta na gwarantowany sukces gotowa :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do poprawy

Następny temat

dieta redukcyjna - pomoc

electro
Polecane artykuły