Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Postanowiłem założyć sobie konto gdyż potrzebuję rady. Ćwiczyłem czerwiec i lipiec na siłowni, robiłem trening na siłę. Musze przyznać że mam efekty. Od 15 sierpnia chciałbym zacząć trening na masę. Wzrost: 183 Waga: 72 kg. Będę brał kretyne + HMB Olimpa + białko. Chciłbym aby ktoś pomógł mi ułożyć dobry plan na masę oraz powiedzieć jak dawkować te suplementy. Dodam że na siłownię mogę chodzić codziennie pon-pia i robić dziennie jedną partię mieśni. Jeśli ktoś znajdzie czas i pomoże mi wyborze dobrego planu ślicznie dziękuję. Również jak ktoś ma dobrą dietę to z góry dziękuję. Pozdrawiam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 72
Wzrost: 183
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: ponad rok
Uprawiane inne sporty: Każdy po trochu
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt siłownia
Dieta: nie mam ułożonej
Przeciwskaznania medyczne: nie mam
Zażywane suplementy: kretyna, białko, HMB
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 72
Wzrost: 183
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: ponad rok
Uprawiane inne sporty: Każdy po trochu
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt siłownia
Dieta: nie mam ułożonej
Przeciwskaznania medyczne: nie mam
Zażywane suplementy: kretyna, białko, HMB
Krzysztof Piekarz